محافظ های شنوایی
  • محافظ های شنوایی

لباس عملیاتی NOVOTEX ISOMAT FIRE BRIGADE

بطور کلی و به عنوان یک اصل جهانی ، لباس عملیاتی آتش نشانی از پارچه خاصی به نام Nomex تولید می شود . این پارچه که محصول یک شرکت آمریکایی می باشد مقاومت بالایی در برابر حرارت و برش داشته و ضمنا بسیار نرم و سبک می باشد . محصول مورد بحث ما نیز تماما از پارچه Nomex و با استانداردهای روز دنیا تهیه شده است . قبل از اینکه معرفی محصول را شروع کنیم مختصری درباره شرکت تولید کننده برایتان می گوییم :

شرکت NOVOTEX - ISOMAT Schuabekleidung GmbH یک تولیدی پوشاک ایمنی و حفاظت فردی می باشد که دفتر مرکزی آن در شهر Marsberg در ناحیه Hochsauerland تقریبا در مرکز کشور جمهوری فدرال آلمان واقع شده است.

آقای Jakob Eschbach این شرکت را در سال ۱۹۹۸ با توسعه شرکت Isomat Schutzbekleidung Ltd و با نام جدید Novotex -Isomat Schutzbekleidung تاسیس کردند. تولیدات این شرکت شامل انواع مختلف پوشاک ایمنی و حفاظت فردی و آتش نشانی و یونی فرمهای اداری می شود... و اینک به شرح مشخصات محصول می پردازیم : در ابتدا و مانند همه لباسهاس عملیاتی ، این محصول نیز شامل دو قسمت اور کت و شلوار می شود.

1 - بخش پوشاننده بالاتنه می باشد که از سه لایه مختلف تولید شده است . لایه اول که همان لایه خارجی می باشد ، از جنس پارچه Nomex تولید شده است که در برابر حرارت بسیار مقاوم می باشد. لایه دوم یک لایه جذاب رطوبت است که مانع از ورود مایعات ، مانند. قطرات آبی که در عملیات اطفاء حریق استفاده می شود، می گردد. لایه سوم و داخلی نیزیک لایه آستری می باشد که بسیار نرم و لطیف بوده و پوشیدن این محصول را ، در شرایط کاری سخت ، بسیار دلپذیر می گرداند.

یک جیب بزرگ در بالا و بر روی سینه و دو جیب دیگر در ناحیه کمر امکان نگهداری بیسیم و سایر تجهیزات را برای آتش نشان فراهم می نمایند . ضمنا یک برچسب بزرگ با عبارت Fire - Brigade در پشت اورکت نصب شده است که در صورت تمایل میتوان برداشت، آستین های این اورکت عملیاتی بسیار جادار و راحت می باشند و امکان تحرک و جابجایی دستها را برای کاربر ایجاد می کند ، یقه بلند نیز حافط بسیار خوبی برای ناحیه گردن و چانه از حرارت و خطرات احتمالی می باشد.

جهت دید بهتر در شبها و مکانهای تاریک و بر روی ساعد دستها و کمر و سینه ، پنج قطعه شبرنگ بسیار با کیفیت Scotchlite 3M تعبیه شده است که ضد حرارت نیز می باشند.

2- پوشاننده قسمت پایین تنه و از پارچه Nomex و از همان سه لایه ذکر شده برای اورکت تولید شده است. ضمن اینکه دو ردیف شبرنگScotchlite 3M بر روی قسمت ساق پا تعبیه شده است . شلوار این محصول دارای بند نگهدارنده شانه ای نیز می باشد تا از استفاده از کمربند که تحریک را محدود می کند اجتناب شود.

با وزنی در حدود ۳۸۰۰ گرم تولید کشور آلمان تحت استاندارد EN469:2005می باشد.

لباس عملیاتی BULLDOZER

بطور کلی و به عنوان یک اصل جهانی ، لباس عملیاتی آتش نشانی از پارچه خاصی به نام Nomex تولید می شود. این پارچه که محصول یک شرکت آمریکایی می باشد مقاومت بالایی در برابر حرارت و برش داشته و ضمنا بسیار نرم و سبک می باشد . محصول مورد بحث ما نیز تماما از پارچه Nomex و با استانداردهای روز دنیا تهیه شده است. قبل از اینکه معرفی محصول را شروع مختصری درباره شرکت تولید کننده برایتان می گوییم :

لباس عملیاتی آتش نشانی Bulldozer 

عملیات اطفاء حریق و امداد رسانی به مصدومان حوادث آتش سوزی ، یکی از خطرناکترین و حساس ترین کارهای جهان می باشد . عزیزانی که به عنوان آتش نشان خدمت می کنند نیاز به داشتن پوشاک و تجهیزات حفاظت فردی خاص و قابل اعتماد در شرایط خطرناک اطفاء حریق دارند. حداقل پوشاک حفاظتی یک آتش نشانی شامل : لباس عملیاتی ( کت و شلوار) ، دستکش عملیاتی ، کلاه عملیاتی و چکمه عملیاتی می باشد. تمامی این موارد چهارگانه از بهترین مواد اولیه تهیه می شوند تا مقاومت کافی در برابر حرارت و برخورد اجسام سخت را داشته باشند.

لباس عملیاتی آتش نشانی Bulldozer

بطور کلی و به عنوان یک اصل جهانی ، لباس عملیاتی آتش نشانی از پارچه خاصی به نام Nomex تولید می شود . این پارچه محصول یک شرکت آمریکایی می باشد. مقاومت بالایی در برابر حرارت و برش اجسام خارجی داشته و ضمنا بسیار نرم و سبک می باشد. محصول مورد بحث ما ، مشابه لباس عملیاتی Bulldozer که محصول کشور انگلستان است می باشد و تولید کشور چین می باشد. پارچه ۱۰۰ درصد کتان و بدون مواد پلی استری تهیه شده است . این پارچه ضخامتی حدود ۱ میلیمتر داشته و مقاومت خوبی در برابر حرارت دارد.  کت و شلوار هر دو چند لایه و بسیار مقاوم می باشند به شرح زیر : کت از چهار لایه تهیه شده است :
  • لایه اول که همان لایه خارجی می باشد از پارچه صد در صد کتان و بدون هیچگونه مواد مصنوعی و پلی استری تولید شده است. مواد پلی استری و شیمیایی در برابر حرارت بسیار ضعیف و ناتوان بوده و خیلی زود آتش می گیرند. لذا در تولید لباسهای ضد حرارت به هیچ وجه از پارچه های دارای مواد پلی استری استفاده نمی کنند.
  • لایه دوم از نوعی پارچه فومی ساخته شده است که ضد آب بوده و از ورود مایعات و رطوبت به داخل لایه درون این محصول جلوگیری می کند.
  • لایه سوم را ضد حرارت و از پشم شیشه تهیه کرده اند که مانع از رسیدن حرارت بالا به بدن آتش نشان می شود .
  • لایه چهارم با همان لایه داخلی ، از پارچه نرم و لطیف فلامنت تهیه شده است که باعث می شود کاربر در زمان استفاده احساس راحتی فراوانی داشته باشد.

ضمنا طبق استانداردهای جهانی تولید لباس عملیاتی ، روی کت و شلوار این محصول ، نوارهای شبرنگ نصب شده است . این امر جهت دید بهتر در مکانهای تاریک صورت می گیرد ، بر روی آستینهای کت در قسمتهای مچ دست ، یک ردیف شبرنگ با عرض ۵ سانتمیتر تعبیه شده است . همچنین بر روی کمر و سینه دو ردیف افقی شبرنگ کار شده است.

شبرنگهای بکار رفته در این محصول همگی تولید شرکت آمریکایی 3M بوده و مقاومت حرارتی تا میزان ۳۶۰ درجه سانتیگراد برای مدت زمان ۱۵ ثانیه دارند.

شلوار از سه لایه تشکیل شده است :

شلوار سه لایه از چهار لایه کت را دارد : لایه خارجی صد در صد کتان ، لایه پشم شیشه ضد حرارت و لایه آستری فلامنت داخلی. شلوار فقط لایه فومی ضد آب را ندارد. همینطور یک ردیف شبرنگ بر روی قسمت ساق هر دو پا تعبیه شده است که باز هم از برند 3M می باشد .

لباس عملیاتی تولید ایران

بطور کلی و به صوان یک اصل جهانی ، لباس عملیاتی آتش نشانی از پارچه خاصی به نام Nomex تولید می شود. این پارچه که محصول یک شرکت آمریکایی می باشد. مقاومت بالایی در برابر حرارت و برش داشته و ضمنا بسیار نرم و سبک می باشد . این پارچه به دلیلی در اختیار کشورهای غربی و آمریکا می باشد و تولید کنندگان داخلی ما به این پارچه خاص و با کیفیت دسترسی ندارند .

لذا محصول مورد بحث ما از بارجه ۱۰۰ درصد کنان و بدون مواد پلی استری تهیه شده است. این پارچه ضخامی حدود 1 میلیمتر داشه و مقاومت خوبی در برابر حرارت دارند . کت و شلوار هر دو چند لایه و بسیار مقاوم می باشد و به شرح زیر:

کت از چهار لایه تهیه شده است :

  • لایه اول که همان لایه خارجی می باشد از پارچه صد در صد کتان و بدون هیچگونه مواد مصنوعی و پلی استری تولید شده است . مواد پلی استری و شیمیایی در برابر حرارت بسیار ضعیف و ناتوان بوده و خیلی زود آتش می گیرند . لذا در تولید لباس های ضد حرارت به هیچ وجه از پارچه های دارای مواد پلی اسیری استفاده نمی کنند .
  • لایه دوم از نوی پارچه فومی ساخته شده است که ضد آب بوده و از ورود مایعات و رطوبت به داخل لایه های درونی این محصول جلوگیری می کند.
  • لایه سوم را ضد حرارت و از پشم شیشه تهیه کرده اند که مانع از رسیدن حرارت بالا به بدن آتش نشان می شود.
  • لایه چهارم یا همان لایه داخلی از پارچه نرم و لطیف فلامنت تهیه شده است که باعث می شود کاربر در زمان استفاده احساس راحتی فراوانی داشته باشید.

ضمنا طبق استانداردهای جهانی تولید لباس عملیاتی ، روی کت و شلوار این محصول  نوارهای شبرنگ نصب شده است . این امر جهت دید بهتر در مکانهای تاریک صورت می گیرد. بر روی آستین های کت در قسمت های مچ دست و بازو ، دو ردیف شیرنگ با ضخامت ۵ سانتيمتر تعبیه شده است . همچنین بر روی کمر و سینه دو ردیف افقی و همچنین سه ردیف عمودی در سمت راست و چپ و وسط روی کاور زیپ ، سه ردیف شبرنگ بصورت عمودی کار شده است . شبرنگهای بکار رفته در این محصول همگی تولید شرکت آمریکایی 3M بوده و مقاومت حرارتي تا میزان ۳۶۰ درجه سانتیگراد برای مدت زمان ۱۵ ثانیه دارند.

شلوار از سه لایه تشکیل شده است :

شلوار سه لایه از چهار لایه کت را دارد : لایه خارجی صد در صد کتان ، لایه پشم شیشه ضد حرارت و لایه آستري فلامنت داخلی ، شلوار فقط لایه فومی ضد آب را ندارد. همینطور یک ردیف شبرنگ بر روی قسمت ساق هر دو پا تعبیه شده است که باز هم از برند 3M میباشد.

لباس عملیاتی مبارزه با حریق مدل FYRPRO 440 مارک IST

لباس فوق به صورت اور کت و شلوار طراحی و از ترکیب ذیل تولید شده است : لایه بیرونی لباس : از جنس نومکس(75% از Nomex و 23% از KEVLAR و 2% از P140) . لابه ضد رطوبت : از پارچه با الیاف بافت شده مقاوم حرارتی وغشا PU ، لابه ضد حرارت : صد در صد این لایه از مواد مصنوعی آرامید ساخته شده . لابه داخلی لباس : ۵۰ درصد از مواد مصنوعی آراميد آمیخته با ۵۰ درصد مواد ویسکوز FR

این لباس تحت استاندارد (CE EEC 89/686) و نیز استاندارد Weel marked دستورالعمل EC-MED 96/98 تولید شده اند. لباس ساخت شرکت IST کشور ترکیه می باشد.

لباس نسوز آلومینیومی ISO TEMP

لباس نسوز آلومینومی ست کامل کاپشن ، شلوار ، کلاه ، دستکش و گتر، پکیج کاملی برای آتش نشانان با طراحی اساندارد می باشد. الیاف نسوز به کار رفته در این محصول مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد و همچنین تا حد امکان راحتی کاربر را نیز فراهم کرده است. خوشبختانه وجود کنترل کیفیت های مختلف و همچنین حضور ناظران و متخصصان در این حوزه جایی برای محصولات بی کیفیت نگذاشته است .

لباس نسوز آلومینیومی با دو لایه آلومینیوم و پارچه نسوز داخلی با خصوصیات مقاومت مکانیکی، سایش و ضد لغزندگی مناسب طراحی و ساخته شده است. لایه بیرونی فایبر گلاس تقویت شده با پوشش بازتاب کننده آلومینیومی تحت عنوان FIRTEX و لایه های داخلی از الیاف عایق حرارت آرامید و پشم طبیعی Wool FABRIC تجهیز شده است. طراحی ساده این محصول کاربری راحت تر و سرعت عمل بیشتر در شرایط اضطراری را فراهم کرده است .

لباس ضد گازهای شیمیایی

این لباس عایق کامل نسبت به نفوذ هر نوع گازی بوده. سیستم لباس یکپارچه و کاملا بسته و مجهز به محفظه کوله ای مخصوص جهت استقرار سیستم تنفسی كپسول دار بوده، جنس لباس از PVC تقویت شده و مقاوم در مقابل حرارت و سوختن است. لباس دارای لنز با گستره دید بسیار وسیع می باشد. دستکش الصاق این لباس بصورت قابل تعویض است و انواع دستکشهای لاتکسی ، نیتریلی ، بوتیلی و نئوپرنی قابل الصاق و استفاده با این لباس می باشد. چکمه الصاقی به لباس از نوع ضد حریق و جنس لاستیکی با پنجه و زیره فولادی می باشد . این لباس دارای تاییدیه استاندارد دارد ملی چین 2004-GA6 برای چکمه الصاقی GA770-2008 برای لباس و نیز گواهی تاییدیه استاندارد اتحادیه اروپا CE بشماره CE201234428 مورخ ۱۰ فوریه ۲۰۱۲ میلادی می باشد .

البسه فوق در سایز های S و M و L و XL  موجود می باشد.

لباس ماهیگری

از جنس PVC ، مقاوم در مقابل نفوذ آب ، مواد شیمیایی و آلودگی های میکروبی ، دارای پنجه و کف فولادی ، تولید شده بر طبق استاندارد بین المللی IOS

لباس کار یکسره و دو تکه ضد اسید

در بسیاری محیطهای صنعتی و آزمایشگاهها ، مواد شیمیایی از انواع مختلف مانند اسید ، باز ، حلال و ... در برخورد مستقیم با کارکنان قرار داشته و خطر آفرینی می کنند ، استفاده از تجهیزات ایمنی مانند دستکش ایمنی ، ماسک تنفسی و فیلتر شیمیایی، لباس شیمیایی ، چکمه ضد اسید و ... در این مکانها الزامیست !!! لباس های شیمیایی ، از نظر جنس و پوشش خارجی ، گستردگی چندانی ندارند. به این معنا که مثلا لباس کار ایمنی ضد حلال یا ضد باز نداریم و تنها در لباس کاری ضد اسید با پوشش PVC خلاصه می شوند.

این محصول لباس کار یکسره یا دو تکه می باشد که از پارچه PVC و با دوخت حرارتی بدون هیچ گونه درز و یا روزنه ای تولید شده است ، پلی ونیل کلراید یا اختصارا پی وی سی مقاومت بالایی در هنگام تماس با مواد اسیدی از خود نشان می دهد . یک عدد زیپ سراسری دارای کاور پوششی ، تنها بخش باز شونده این محصول می باشد و سایر قسمتها ، اعم از مچ دستها و پاها، کاملا بوسیله کش های در نظر گرفته شده گتر و پوشیده هستند. جهت حفاظت کامل از سر ، یک عدد کلاه در بخش بالایی تعبیه شده است که قابل جدا شدن نیست و بغیر از صورت ، تمام سر را بطور کامل پوشش می دهد.

این محصول در سه سایز XXL , XL , L عرضه می گردد که:

۱) سایز L : با این سایز برای قد بین ۱۶۰ تا ۱۷۰ سانتیمتر مناسب می باشد و وزنی معادل ۱۵۰۰ گرم دارد.

۲) سایز XL : این سایز برای قد بین ۱70 تا ۱۸۰ سانتیمتر مناسب می باشد و وزنی معادل ۱۶۰۰ گرم دارد.

۲) سایز XXL : اين سایز برای قد بین ۱۸۰ تا ۱۹۰ سانتیمتر مناسب می باشد و وزنی معادل ۱۷۰۰ گرم دارد.

لباس کار یکسره یکبار مصرف

لباس مذکور از جنس الیاف پلیمری با قابلیت نفوذ ناپذیری خوب در عین حال تعریق راحت تولید شده، لباس به صورت یکسره کلاه دار بوده و برای عملیات پاشش رنگ پودری و مایع ، فعالیتهای آلوده به مواد شیمیائی و مشتقات روغنی و نفتی و عملیات پزشکی و بیمارستانی خطرناک و نیز فعالیتهای دامداری، دامپزشکی و مبارزه با عوامل بیولوژیکی مناسب می باشد .

این محصول از نظر طرح و شکل ظاهری دقیقا مانند سایر لباس کارهای یکسره می باشد . با این تفاوت که به جای پارچه و از نوعی اسپان باند لمینت شده در تولید آن استفاده شده است.

یک زبب سراسری در جلوی لباس تعبیه شده است و سر آستینها و دم پاها دارای کش جمع کننده هستند که این قابلیت مانع از ورود آلودگیها و مواد مضر مانند داروهای ضد عفونی کننده به داخل لباس می شود.

این محصول بسیار سبک بوده و فقط ۱۵۰ گرم وزن دارد.

لباس کار طرح ایران خودرویی

درهمه محیطهای صنعتی و تولیدی ، استفاده از تجهیزات ایمنی ، طبق دستور وزارت کار در ایران و تمامی نهادهای متولی این امر در سراسر جهان و الزامی می باشد . استفاده از اسکار و کفش کار حداقل تجهیزات ایمنی مورد نیاز است.

لباس کار طرح سیلور

در تولید این محصول معمولا از پارچه فلامنت (ترکیبی پلی استر ویسکوز و فلامنت) که بسیار سبک و خنک میباشد استفاده میگردد. طراحی در برش و نوع رنگ بندی این محصول باعث شده تا این لباس در دسته محصولات مهندسی قرار گیرد. دلیل نام گذاری این لباس استفاده از زبپ های سیلوری در آن میباشد. وجود ۲ جیب نیمه پاکتی با در پوش هایی از زیپ سیلور بر روی سینه و دو جیب فیلتو با در پوش های از زبب سیلور باعث شده تا لوازم قرار گرفته درون جیب های لباس کاملا محافظت گردد. بر روی سینه و بازوی چپ نیز ، جای خودکار تعبیه شده است. شلوار این محصول دارای  چهار جیب می باشد . در هر طرف دارای یک عدد جیب در پشت یک جیبب و روی ران پای راست یک جیب در پوش دار می باشد و کمر آن بصورت کشدار کار شده تا حداکثر نرمی و راحتی را برای اسفاده کننده به همراه داشته باشد.

توجه داشته باشید داخل کاپشن در ناحیه پیش ، لباس دارای آستر می باشد. وزن تقریبی کاپشن 600 گرم ، وزن شلوار ۴۰۰ گرم و وزن کل 1000 گرم می باشد. این محصول تولید داخل می باشد و در سایزهای XXL, XL ,L عرضه می گردد.

لباس کار طرح مولکول

یکی از محبوب ترین پارچه های تولید لباس کار در بین کارگران و کارفرمایان پارچه های فلامنت میباشد. محبوبیت این پارچه ها به دلیل وجود ترکیباتی از ویسکوز و فلامنت میباشد. که لطافت ، نرمی و خنکی بالایی دارد و به دلیل عمر و دوام بالا انتخاب مناسبی میباشد. در ادامه به شرح لباس مولکول با پارچه فلامنت میپردازیم : طراحی خاص و منحصر به فرد، در نظر گرفتن ۲ جیب پاکتی در پوش دار دکمه ای روی سینه ها و ۲ جیب فیلتو بر روی پهلوها، دارای آستر داخلی در ناحیه پیش کاپشن و در نظر گرفتن یک نوار رنگی در ناحیه سینه بالای جیب ها باعث زیبایی دو چندان لباس شده است.

(لازم به ذکر است در برخی از مدل های موجود در بازار ۴ جیب کاپشن پاکتی در پوش دار میباشد.)

شلوار این محصول چهار جیب می باشد . در هر طرف دارای یک عدد جیب در پشت یک جیب و روی ران پای راست یک جیب در پوش دار می باشد و کمر آن بصورت کشدار کار شده تا حداکتر نرمی و راحتی را برای استفاده کننده به همراه داشته باشد.

توجه داشته باشید داخل کاپشن در ناحیه پیش ، لباس دارای آستین می باشد. وزن تقریبی کاپشن ۵۰۰ گرم ، وزن شلوار ۴۰۰ گرم و وزن کل ۹۰۰ گرم می باشد.

این محصول تولید داخل می باشد و در سایرهای L ، XL ، XXL عرضه می گردد.

لباس کار لیون

این محصول به صورت دو تکه عرضه میگردد ، و در تولید آن از پارچه ی مرغوب فلامنت (ترکیبی پلی استر ویسکوز و فلامنت) که بسیار سبک و خنک میباشد اسفاده میگردد. با کیفیت دوخت عالی و با تنوع در رنگ بندی تولید میشود . کاپشن این محصول با طراحی کار آمد و بی نظیر دارای چهار جیب پاکتی بزرگ و جادار است که دو جیب بر روی سینه و دو جیب در قسمت پایینتر و روی کمر قرار دارد. هر کدام از جیبها به وسیله یک دکمه فلزی بسته میشوند.

دو جیبی که در قسمت پایین و روی کمر قرار دارد قابلیت دسترسی هم از بالا و هم از کنار را دارد. در ضمن جای قرار دادن خودکار یا مداد نیز روی سینه سمت چب کاپشن لحاظ شده است. لباس فوق دارای زیب سرتاسریست که به وسیله یک کاور محافط پوشیده میشود. این کاور محافظ توسط سه دکمه فلزی بسته میشود و به این روش ، کاپشن این محصول اصطلاحا زیپ مخفی می گردد .

شلوار این محصول دارای کمر کشی و جذب است که سبب سهولت در تنظیم با اندازه کمر به هنگام استفاده برای افراد مختلف است. همچنین این شلوار دارای دو جیب در قسمت بالا نزدیک کمر و دو جیب در ناحیه پشت و یک جیب بزرگ پاکتی بر روی پای چپ مانند جیبهای بزرگ روی کاپشن میباشد .

وزن کاپشن این محصول ۵۵۵ گرم و وزن شلوار آن ۳4۵ گرم می باشد که وزن کل معادل ۹۰۰ گرم برای سایز L می گردد.

محصولی با طراحی زیبا، کیفیت بالا، راحت و بادوام بسیار که از نظر تعداد جیب ها جهت قرار دادن وسایل نیز . لباسکاری جادار به شمار میرود و می تواند انتخاب درستی برای استفاده در محیطهای کاری باشد.

لباس کار یکسره طرح خلبانی و کانادایی

لباس کار یکسره یا به قولی سرهمی در جاهایی که آلودگی های محیط کار ، مانند روغنهای صنعتی در تعمیرگاهها، امکان ورود به داخل لباس را دارند، بسیار مورد توجه می باشد و طرفداران فراوانی دارد، زیرا مانع از آلوده شدن پوشاک شخصی می شوند و ضمنا در فصل سرما نیز باعث ایجاد گرمایش بیشتر در بدن می شود. در بخش بالا تنه این محصول و بر روی سینه و در هر دو طرف، یک جیب بزرگ زیپ دار تعبیه شده و همین طور دو عدد جیب پایین تر و بر روی طرفین کمر، بر روی بخش بازوی آستین چپ نیز یک عدد جیب مستطیل شکل کوچک و یک جا خودکاری قرار دارد . دور کمر بوسیله دو عدد تسمه کوتاه پارچه ای که بصورت چسبی به بدنه لباسکار متصل می شوند ، اندازه و فیت می شود . در انتها ، بر روی پاچه شلوار دو عدد زبیب بزرگ هر یک به اندازه ۲۵ سانتیمتر قرار دارد تا در زمان لازم ناحبه دم پا راحت و آزاد باشد.

لباس کار دو بنده

لباسکار دوبنده ، در حقیقت یک لباسکار یکسره می باشد که فاقد بخشهای سرشانه و آستین است. لذا در هنگام پوشیدن و در آوردن و همچنین در زمان انجام کار بسیار راحت می باشد . به جهت خنکی و راحتی بیشتر ، در تولید این محصول از پارچه فلامنت که بسیار نرم و خنک می باشد استفاده شده است ، بندهای نگهدارنده لباس، بخشی از پارچه فلامنت آبی رنگ و بخشی از پارچه کشی و قابل انعطاف می باشد که راحتی و آزادی عمل را دو چندان می کند.

ضمنا جهت سهولت کار ، ۲ گیره جداشونده پلاستیکی در وسط بندها قرار دارد که می توان با جدا کردن این دو گیره پلاستیکی ، لباس را به راحتی از تن خارج کرد. دو عدد جیب متوسط با زیپ های فلزی در دو طرف پاها و یک جیب بزرگ با زیپ فلزی بر روی سینه تعبیه شده است . البته یک چسب کوچک نیز در پشت پای راست قرار دارد.

کمر این محصول حالت کشی و انعطافی دارد تا به راحتی با سایز کمر همه افراد ، متوسط و یا چاق ، تنظیم گردد.

تی شرت

برخلاف تعریف کلی تی شرت که یقه گرد دارد . این دسته از محصولات تیپ رسمی تر و سنگین تری داشته و دارای یقه بر گردان می باشد. علاوه بر این جهت سهولت در امر پوشیدن و خارج کردن . سه دکمه کوچک بر روی قسمت فوقانی این محصول تعبیه شده است که می توان با بستن آنها ظاهری بسیار شکیل و مجلسی به این تی شرت داد. این سری از محصولات معمولا از پارچه هایی با بافت جودون در گرماژ و خلوص مختلف پنبه تولید میگردد که نوع مرغوب این محصول ۷۰ درصد پنبه و ۳۰ درصد پلی استر میباشد.

پیش بند صنعتی

نوعی محافظ بیرونی برای پوشاک است که در درجه اول جلوی بدن را پوشش میدهد. معمولا از روی سینه به پائین یا از کمر به پائین و حداکثر تا زانوی پا را میپوشاند. استفاده از آن ممکن است به دلایل بهداشتی و همچنین به منظور محافظت از لباسها از فرسودگی، ساییدگی، پارگی ، سوختگی و مانند آنها باشد.

پیش بند چرمی که از چرم اشبالت گاوی در ابعاد تقریبی ۶۰ * ۸۵ سانتی متر تولید میگردد و مناسب برای فعالیت های جوشکاری و یا فعالیت هایی که دارای حرارت بالا توام با پاشش ذرات میباشد استفاده میگردد.

پیش بند برزنتی که از برزنت ضخیم تولید میگردد مناسب برای فعالیت های جوشکاری، نجاری و آهنگری و کلیه فعالیت هایی که دارای صدمات مکانیکی میباشد استفاده میگردد .

پیش بند ضد مایعات که از پارچه های برزنتی با روکش نایلونی تولید میگردد و جهت فعالیت های دارای مایعات ، روغن ها و اسید کاری های ضعیف مورد استفاده قرار میگیرد.

جلیقه شبرنگ دار

شاید بارها از حوادثی که در شب، برای کارگران شهرداری و یا در کارگاههای ساختمانی و عمرانی اتفاق افتاده است، مطلع شده باشید. دلیل بسیاری از این حوادث، نبود دید مناسب و نور کافی بوده است. پوشیدن جلیقه هایی که از پارچه هایی با رنگ روشن و رنگ های فسفری به همراه شبرنگ های پنج سانتی دوخته شده باشد، از اغلب این اتفاقها جلوگیری می کند.

لباس ضد اسید NORTH مدل NORTHLYON SUIT

لباس ضد اسید NORTH مدل NORTHLYON SUIT یکی از محصولات با کیفیت شرکت NORTH می باشد که از نایلون پوشش PVC ساخته شده است . این محصول سبزرنگ می باشد و کاربر را از خطرات کار در محیط اسیدی و شیمیایی محفوظ نگه می دارد . 

این محصول به صورت دو تیکه یعنی کت وشلوار تولید می گردد که کت آن دارای یقه و آستین بلند برگردان است و شلوار آن نیز لز مواد پلاستیکی تهیه و تولید شده است .این محصول در سایز های S ، M ، L ، XL تهیه و تولید می گردد .

لباس کار ضد اسید NORTH مدل Northlyon Boiler Suit

لباس کار ضد اسید NORTH مدل Northlyon Boiler Suit یکی از مجموعه لباس های کار صنعتی است که از جنس PVC  سبز رنگ تهیه و تولید شده است . این محصول دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر مواد شیمیایی و اسیدی دارد و دارای استاندارد های متعددی می باشد .

این محصول را با نام لباس بویلر می شناسند که دارای یک هود و یک شلوار است که قسمت کمر و مچ آن از مواد پلاستیکی تهیه و تولید شده است .این محصول در سایزهای S ، M ، L ، XL موجود می باشد .

هود ضد اسید NORTH مدل NORTHYLON HOODS

هود ضد اسید NORTH مدل NORTHYLON HOODS یکی از مجموعه لباس های محافظتی است که ار جنس پلی آمید تهیه و تولید می گردد . این محصول مقاومت بسیار زیادی در مقابل مواد شیمیایی و اسیدی دارد و در برابر فعل و انفعالات میکانیکی نیز مقاوم است .

لباس ضد اسید Promax

لباس کار ضد اسید Promax یکی از مجموعه لباس های کار صنعتی است که از جنس PVC  سبز رنگ تهیه و تولید شده است .این محصول مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی و قابلیت به تاخیر انداختن شعله را دارد .

این لباس دارای ضخامت 0.45 میلیمتری است و در شرایط سخت ( HEAVY DUTY  ) نیز قابل استقاده می باشد .این محصول از دو قسمت بالاپوش و شلوار تشکیل شده است که در قسمت بالاپوش هود نیز به آن متصل است که از سر و گردن حفاظت می کند .

در قسمت شلوار نیز درزهای متصل شده توسط آلتراسونیک مسدود شده است و دارای یک نوار الاستیک روی دست و پاها دارد که باعث کشش بهتر می شود . این محصول دارای زیپ دو تکه و دو جهته است که در سایزهای M ، L ، XL ،  2XL تهیه و تولید می گردد .

پیش بند Ancell

پیش بند Ancell یک محصول ایمنی ساخته شده از جنس PVC است دارای انعطاف پذیری بسیار بالا و مقاوم در برابر مواد شیمیایی ، چربی ها ، روغن ها و گریس می باشد .

این محصول دارای ابعاد 33*44 می باشد و برای کار در شرایط سخت بسیار مناسب است .

لباس SPLASH 600

یکی از لباس های محافظتی و ایمنی که در برابر مواد شیمیایی از شما محافظت می کند لباس SPLASH 600 است . این محصول در دو مدل پلاستیکی و PVC تولید می گردد که از پارچه پوشش قوی و با دوام تولید شده است و بر حسب سطح مقاومت مورد نیاز در برابر مواد شیمیایی کاربر امکان انتخاب بین دو جنس پلاستیکی و PVC را دارد .

لباس LIGHT FREEFLOW

یکی از لباس های محافظ که شما را از خطر گازهای عفونت زا ایمن نگاه می دارد لباس LIGHT FREEFLOW است . این محصول از پارچه پلی آمید قوی و قابل انعطاف ساخته شده که از از هر طرف با PVC پوشیده است .

این محصول زیپ دار است ولی غیر قابل نفوذ است و اجازه وارد شدن هیچ گونه گاز مخصوصا گازهای عفونت زا مانند IC را به هیچ عنوان نمی دهد .

لباس SUPER FREEFLOW

این لباس از دسته لباس های محافظتی است که برای جلوگیری از گروه گازهای شیمیایی مانند IIC  ، IIB ، IIA مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول زرد رنگ ست و درز دوخته شده آن دوتایی است و در قسمت بیرونی آن با نوار پلاستیکی VITON و در قسمت داخلی آن یک نوار پارچه ای تقویت شده پوشیده شده است .

این محصول دارای یک شلنگ تقویت شده قابل تنفس 0.5 متری است که با یک اتصال دارای استاندارد ( EURO ، EN 14126 ، 1-EN943  ) مناطق شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد .

لباس TYEK

از لباس های محافظتی است که کاربر را از آلودگی ذرات ریز رادیو اکتیو نجات می دهد و در برابر مواد شیمیایی بزرگتر از 1 میکرون محافظت می نماید . این محصول نتیجه ساختار منحصر به فرد TYEK است .

این محصول نفوذ پذیر در مقابل بخار آب و هوا و قابلیت خارج شدن بخارات بدن انسان را دارد .  این لباس بسیار راحت جدا می گردد و طراحی آن به گونه ای است که حرکت راحت و آسان را برای شما به ارمغان می آورد .

این محصول دارای کلاه روپوش 3 تکه ارگونومیک که به کاربر اجازه می دهد تا سر خود را به خوبی حرکت دهد و مزاحمتی برای دید نداشته باشد . زیپهای این لباس دارای زبانه ایمنی هستند و قسمت مچ ، قوزک پا و کمر الاستیک شده می باشد .

لباس SMART SAFETY

یکی دیگر از لباس های محافظتی که کاربر را در برابر سایدگی ، ذرات و ایروسل های های خشک خطرناک و پاشیده شدن کم مایعات غیرخطرناک محافظت می کند لباس SMART SAFETY است .

این محصول برای کارگران صنعت کاهش آزبست و سرب ، پاک سازی زیست محیطی و کار در محیط هایی که رات خطرناک کوچک وجود دارند بسیار مناسب است .

اسپلیت نمدی

اسپلیت نمدی یکی از محصولات با کیفیت شرکت ایمن جوشیار است که با نام بادگیر در میان مردم و صنعتگران مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول ضد آب هست و در شرایط باد و باران مورد استفاده قرار می گیرد و عایق بسیار مناسبی برای اپراتور می باشد . 

قد این اسپلیت ها بلند و کافی می باشد و قسمت آستین ها آن مچ کش می باشد و از وارد شدن باد به بدن جلوگیری می کند . جنس کلی این اسپلیت ها از پارچه پشت لاستیک ضد آب ساخته شده است و یک لایه آستر نمدی طراحی شده است و به صورت فری سایز ارائه می گردد . 

این محصول جهت پروژهای عمرانی ، تاسیساتی ، شبلات ، کشاورزی  کلیه کارگاه ها و کارخانجات بدون سقف و کارهای که نیاز به فضای باز دارند مورد استفاده قرار می گیرد . این اسپلیت یا بادگیر دارای یک کلاه نیز می باشد که از سر و صورت اپراتور محافظت می نماید . 

 

اسپلیت خزدار

اسپلیت خزدار یکی از محصولات با کیفیت شرکت ایمن جوشیار است که با نام بادگیر خزدار در میان مردم و صنعتگران مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول ضد آب هست و در شرایط باد و باران مورد استفاده قرار می گیرد و گرمای بسیار خوبی دارد و همچنین عایق بسیار مناسبی برای اپراتور می باشد . 

قد این اسپلیت ها بلند و کافی می باشد و قسمت آستین ها آن مچ کش می باشد و از وارد شدن باد به بدن جلوگیری می کند . جنس کلی این اسپلیت ها از پارچه پشت لاستیک ضد آب ساخته شده است و یک لایه آستر نمدی طراحی شده است و به صورت فری سایز ارائه می گردد . 

این محصول جهت پروژهای عمرانی ، تاسیساتی ، شبلات ، کشاورزی  کلیه کارگاه ها و کارخانجات بدون سقف و کارهای که نیاز به فضای باز دارند مورد استفاده قرار می گیرد . این اسپلیت یا بادگیر دارای یک کلاه نیز می باشد که از سر و صورت اپراتور محافظت می نماید . 

کاپشن پلیسی

کاپشن پلیسی یکی از محصولات با کیفیت شرکت ایمن جوشیار است که با طراحی فوق العاده این محصول جز چند برند اول محصولات ایمنی است . این محصول ساخته شده از جنس کتان است و از بهترین متریال روز تهیه و تولید شده است .

اورکت عملیاتی

یکی از محصولات با کیفیت شرکت ایمن جوشیار اورکت عملیاتی است که همانطور که از نامش پیداست برای عملیات های شغلی امدادی و کارگران پروژه های عمرانی ، نیروی انتظامی ، فعالیت های ساختمانی ، تولید ، کار در معدن ، نفت و گاز ، حمل و نقل و کلیه مکان هایی که نور به حد کافی نیست مورد استفاده قرار می گیرد .

این اورکت دارای شبرنگ فسفری است و از پارچه با کیفیت ضد آب کشور کره تهیه و تولید شده است . این محصول دارای سایزبندی M ، L ، XL ، XXL می باشد و در برابر باد باران کاربر را محافظت می نماید .

آستین جوشکاری چرمی

یکی از محصولات مهم و لازم در صنایع جوشکاری آستین جوشکاری چرمی است که توسط شرکت ایمن جوشیار به صنعتگران ارائه می گردد . این محصول دارای جنس چرم است که در برابر آتش و ورود مواد آتش زا و مذاب از دستان کاربر محافظت می کند .

طول این آستین ها 56 سانتی متر است و در کشور عزیزمان ایران تولید می گردد که امروزه جز نیازهای اصلی و ایمنی هر فرد جوشکار است .

پانچو ضد باران

یکی از محصولات با کیفیت شرکت ایمن جوشیار پانچو ضد باران است که همانطور که از نامش پیداست برای جلوگیری از خیس شدن اپراتور در باران در مکان های غیر سرپوشیده  مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول دارای 144 سانتی متر قد ومی باشد

پیش بند جوشکاری چرمی

از محصولات با کیفیت و مصرفی در صنایع جوشکاری پیش بند جوشکاری چرمی است که برای جلوگیری از سوختگی  مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول برای جلوگیری از رسیدن آلودگی و کثیفی به لباس و بدن مورد استفاده قرار می گیرد . این پیش بند همانطور که گفتیم چرمی است و به هیچ عنوان آتش و براده های جوش را به بدن شما انتقال نمی دهد .

پیش بند جوشکاری برزنتی

از محصولات با کیفیت و مصرفی در صنایع جوشکاری پیش بند جوشکاری برزنتی است که برای جلوگیری از سوختگی مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول برای جلوگیری از رسیدن آلودگی و کثیفی به لباس و بدن مورد استفاده قرار می گیرد . این پیش بند همانطور که گفتیم برزنتی است و به هیچ عنوان آتش و براده های جوش را به بدن شما انتقال نمی دهد .

پیش بند جوشکاری کتان

از محصولات با کیفیت و مصرفی در صنایع جوشکاری پیش بند جوشکاری کتان است که برای جلوگیری از سوختگی  مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول برای جلوگیری از رسیدن آلودگی و کثیفی به لباس و بدن مورد استفاده قرار می گیرد . این پیش بند همانطور که گفتیم از جنس کتان است و به هیچ عنوان آتش و براده های جوش را به بدن شما انتقال نمی دهد .

گتر پا جوشکاری

گتر پا یکی از محصولات با کیفیت شرکت ایمن جوشیار است که از جنس چرم ساخته شده است . این محصول جهت جلوگیری از نفوذ جرقه و ذرات مذاب به داخل کفش مورد استفاده قرار می گیرد .داشتن گتر پا در صنایع فولاد ، ریخته گری و کلیه جاهایی که کار جوشکاری انجام می دهند الزامی می باشد .

گرمکن میلنگی

یکی از محصولات با کیفیت شرکت ایمن جوشیار گرمکن میلنگی است که دارای رنگ طوسی راه راه است که دارای یقیه گرد و بدون جیب می باشد .

این محصول جلو بسته و آستین بلند است و کمر شلوار آن نیز کش دار است . از این گرمکن ها در فصل سرما زیر لباس های عادی پوشیده می شود و هنگام پوشیدن آن احساس گرمای زیادی می کنید .

این محصول به آن افرادی پیشنهاد می گردد که محل کار آنها در محیط بیرون است و استفاده از آن می تواند گرمای بسیار مطلوبی را برای آنها به ارمغان آورد .

لباس کار جوشکاری آرگون

یکی از محصولات تولیدی شرکت ایمن جوشیار لباس کار جوشکاری آرگون است که به صورت یکسره و قرمز تولید می گردد . این محصول دارای جیب زیپی اوریب روی سینه و دو جیب مربعی پایین است .

این لباس از طریق زیپ و چسب باز و بسته می گردد و در برابر جذب اشعه های جوشکاری و جلوگیری از صدمه دیدن و سوختن بدن اپراتور تهیه و تولید می شود .

از این محصول در صنایع مختلفی چون نفت ، گاز ، پتروشیمی ، معماری ، عمران ، راهسازی ، معدن ، خودروسازی ، جوشکاری ، آهنگری ، تعمیرگاه و فرودگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

لباس کار مدل سیلور

یکی از محصولات تولیدی و با کیفیت جوشیار لباس کار مدل سیلور است که به صورت کاپشن و شلوار تولید و توزیع می گردد . این محصول دارای شلوار کمر کش و دوجیب بزرگ می باشد .

کاپشن این محصول زیپی است و دارای 4 جیب زیپ دار می باشد .  لباس کار سیلور دارای دو رنگ استخوانی و مشکی قرمز است .

این محصول دارای سایز های M ، L ، XL ، XXL می باشد و سایر سایزها در صورت تعداد قابل قبول تولید می گردد .

لباس کار مدل مولکول یکسره

یکی از محصولات با کیفیت تولیدی شرکت ایمن جوشیار لباس کار مدل مولکول است که برای محیط های صنعتی و تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول به صورت یکسره تولید می شود .

این محصول دارای دو بند است که قسمت بالایی آن آزاد و در قسمت شلوار دو جیب دارد و شکل ظاهری آن بسیار شکیل است .

این محصول دارای سایز های M ، L ، XL ، XXL می باشد که دارای رنگبندی مشکی ، آبی ، سفید و طوسی  می باشد .

لباس کار مولکول دو تیکه

یکی از محصولات با کیفیت تولیدی شرکت ایمن جوشیار لباس کار مولکول دو تیکه است که برای محیط های صنعتی و تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول به صورت دو تیکه تهیه و تولید می شود .

این محصول دارای دو قسمت کاپشن و شلوار است که قسمت بالایی آن شامل چهار جیب است که به صورت چسبی یا دکمه ای می باشد و در قسمت شلوار دو جیب دارد و شکل ظاهری آن بسیار شکیل است .

این محصول دارای سایز های M ، L ، XL ، XXL می باشد که دارای رنگبندی مشکی ، آبی ، سفید و طوسی  می باشد .