محافظ های شنوایی
  • محافظ های شنوایی

دستکش های ضد سایش ژله ای

این محصول به طور کامل از جنس پارچه ارتجاعی و کش تولید شده و در زمان قرار گرفتن دست در آن بسیار نرم و راحت و منعطف می باشد. طول تقریبی 27 سانت و با پوشش کامل مواد لاتکس بر روی کف دست و پشت انگشتان دست.

مناسب جهت استفاده در انجام کارهایی که نیاز به اصطکاک بالا بین دستکش و جسم وجود دارد هر 12 جفت از این محصول در یک بسته بندی نایلونی قرار داشته، وزنی در حدود 90 گرم به ازای هرجفت داراست.

دستکش کف شیاری نیتریلی

بافت شیاری این محصول از پارچه نرم و کشی از جنس پلی استر با نمره بافت 13 می باشد. وقتی آن را به دست می کنید کاملا کش می آید و جذب دست می شود. وجود ناهمواری در سطح دستکش و استفاده از نیتریل درجه یک باعث بهبود مقاومت سایشی شده و میزان چنگش دستکش افزایش یافته است. از این دستکش با کیفیت و کار آمد می توان در کار با حلال های ضعیف یا الکلها و یا روغنهای صنعتی استفاده نمود. روی بدنه این محصول XL/10 قید شده است. اما به دلیل کشی بودن پارچه بدنه ، برای تمام دست ها قابل استفاده است. این محصول بسیار سبک بوده و هر جفت آن تقریبا 55 گرم وزن دارند و در رنگ بندی های متنوع و بصورت بسته بندی های 12 جفتی و تک سلفون به بازار عرضه می گردند.

دستکش گالری

این دستکش را می توان به نوعی ترکیبی از دستکش های برش و سایش تشبیح کرد. در تولید این دستکش از بافت 13 گرمی پلی استر که در دستکش های نیتریل به کار گرفته می شود ، استفاده شده است و با روکشی مشابه به روکش دستکش های ضد برشی سبک و منعطف تولید شده است. این دستکش علاوه بر وزن پایین و راحتی کامل دوام و طول عمر مفیدی دارد.

دستکش های کف نیتریلی

این محصول از پارچه نرم و کشی از جنس پلی استر با نمره بافت 13 گرم تولید شده است و وقتی ان را به دست می کنید کاملا کش می آید و جذب دست می شود. به دلیل چسبندگی کامل بده دستکش به انگشتان دست ، برای انجام کارهای ظریف و با دقت بالا ، گزینه بسیار مناسبی می باشد. از این دستکش با کیفیت و کارآمد ، می توان د رکار با حلالهای بسیار ضعیف یا الکلها و یا روغنهای صنعتی استفاده نمود. روی بدنه این محصول سایز XL/10 قید شده است ، اما به دلیل کشی بودن پارچه بدنه ، برای تمام دست ها قابل استفاده است.

تفاوت دستکش کار کف نیتریل با دستکش کار کف مواد :

  • جنس پارچه کشی بکار رفته در تولید دستکش کار کف نیتریل ، به مراتب مقاوم تر و ضخیم تر از پارچه به کار رفته در تولید دستکش کف طوسی می باشد.
  • همچنین مواد به کار رفته در کف دست دستکش کف نیتریل ، همانگونه از نام آن بر می آید ، نیتریل می باشد. در صورتیکه در دستکش کف مواد طوسی ترکیب نیبریل و کربنات کلسیم به کار رفته است.
  • این محصول بسیار سبک بوده و هر جفت آن تقریبا 50 گرم وزن دارند و در برنگ بندی های متنوع و به صورت بسته بندی های 12 جفتی و تک سلفون به بازار عرضه می گردند.

دستکش های کف مواد

بدنه اصلی تشکیل دهنده این دستکش ، نوعی پارچه نازک ، نرم و کشی بوده که در هنگام قرار گرفتن در دست ، بسیار نرم و راحت بوده و به راحتی شکل دست شما را به خود می گیرد. به گونه ای که انگشتان کاملا آزاد بوده و این احساس وجود داردکه هیچ پوششی روی دست نیست و انگشتان کاملا راحت و آزادانه می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و حتی نازکترین و کوچکترین اجسام را نیز تحت کنترل داشته باشند. کف دست این دستکش با یک لایه بسیار نازکی از ترکیب نیتریل و کربنات کلسیم پوشیده شده که می تواند در برابر خراش ها و برش های کوچک مقاومت خوبی داشته باشد.

دستکش هوبارت تمام چرم سیم دوز

طراحی صنعتی و مستحکم این دستکش حاکی از مقاومت بالای این محصول در صنایع سنگین می باشد. چرم ضخیم گاوی با لایه از پارچه ی نخی سنگین به عنوان آستر و دوخت ترکیبی دو سوزنه که از نخ نسوز و سیم مسی تشکیل می گردد. باعث مقاومت بالای مکانیکی حرارتی این دستکش شده است. پر کاربردترین دستکش در بین فعالان در عرصه فولاد و سایر مشاغل که در معرض صدمات مکانیکی و حرارتی بالا قرار می گیرند. در طراحی این دستکش با قرار دادن لایه ی دوم چرم بر روی انگشت اشاره که ناحیه ی با استحکاک بالا می باشد و اکثر صدمات از این ناحیه به دستکش وارد می شود ، طول عمر دستکش را افزایش داده اند.

دستکش های تمام چرم کف دوبل

بهترین انتخاب برای کاربران در معرض صدمات مکانیکی توأم با حرارت ، تهیه شده از چرم طبیعی گاوی که در ناحیه کف دست و انگشت های اشاره و شصت لایه دیگری از چرم قرار گرفته و مقاومت ناحیه های پر کار را دو چندان می کند. دارای آستر بسیار نرم نمدی که خود می تواند به عنوان یک عایق حرارتی عمل کند.

دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند

تولید شده از ترکیب چرم کراست (چرم گوسفندی) درجه یک که بسیار لطیف و جذب دست بوده و در ناحیه کاف استفاده از چرم طبیعی گاوی ضخیم. بهترین پیشنهاد برای فعالان در عرصه های جوشکاری آرگون ، Co2 و سایر جوشکاری های ظریف که توأم با صدمات مکانیکی و حرارتی پایین می باشند. لازم به ذکر است به دلیل طول عمر بالا ، مقاومت مکانیکی و حرارتی ، این دستکش در سایر صنایع هم مورد استفاده می باشد.

دستکش جوشکاری آرگون ساق کوتاه

تولید شده از چرم  طبیعی کراست (چرم گوسفندی) دارای طراحی و برش های گوناگون مناسب برای تمام سلیقه ها و دارای طول عمر بالا و مناسب پیشنهاد برای فعالان در عرصه های جوشکاری آرگون ، Co2 و سایر جوشکاری های ظریف که توأم با صدمات مکانیکی و حرارتی پایین می باشند.

دستکش جوشکاری هوبارت زرد

یکی از محبوب ترین دستکش در بین شرکت های فعال در زمینه های ذوب فلزات ، تولید لوله و پروفیل ، تولید میل گرد و ورق ، جوشکاری های صنعتی و ... می باشد. در تولید محصول چرم ضخیم و یک نواخت گاوی ، با یک لایه آستر پارچه ای و یا نمد استفاده شده است. در انواع مرغوب این محصول تمام درزهای حاصل از دوخت به وسیله نوارهای مغزی پر تا و نخ دوخت از آسیب های برشی و حرارتی در امان است. لازم به ذکر است این دستکش برای فعالیت د رکلیه محیط های دارای مخاطرات مکانیکی و حرارتی مناسب و قابل استفاده می باشد. قد تقریبی 40 الی 42 سانت بوده که می توان گفت تا ناحیه آرنج دست پوشیده می گردد.

دستکش هوبارت تمام چرم طرح آلمان

دستکش خاص که توانسته تمام مزیت های سایر دستکش های هبارت را یکجا در خود جمع کند. استفاده از چرم درجه یک و طبیعی گاوی که در تمام نقاط دستکش به یک ضخامت می باشد. در کنار مقاومت بالا محصول فوق دارای انعطاف بسیار عالی می باشد که توأم با آستر نمدی سنگین و لطیف خود در طول یک شیفت کاری کاربر احساس راحتی فراوانی خواهد داشت. تنها دستکش هبارت کف دوبل که تمامی کف دست ، انگشت اشاره و شصت با لایه دوم پوشیده شده با وجود این مقاومت دو چندان طراح این دستکش لایه ی سومی را در ناحیه پر کاربرد ما بین انگشت اشاره و انگشت شصت در نظر گرفته است. استفاده از دوخت ترکیبی نخ نسوز و سیم مسی در تولید این محصول استحکام فوق العاده ای به دستکش فوق اندک بخشیده است.

دستکش هوبارت تمام چرم طرح فرانسه

دستکش تمام مغزی تهیه شده از چرم فوق مرغوب گاوی دارای ضخامت مناسب با انعطاف بالا و بدون پرز که در ناحیه کف دست با قرار دادن لایه دوبل چرم به شکل حلال و لایه به روی شصت مقاومت نواحی پرکاربرد دستکش را بالا برده و به همین سبب طول عمر دستکش افزایش می یابد. نکته بارز د رتولید این دستکش استفاده از آستر نمدی سنگین و بسیار لطیف بوده که برای کاربر احساس راحتی فراوان را توأم با ایمنی بالا به ارمغان می آورد. در تولید این دستکش از نخ نسوز استفاده شده و به همین سبب این دستکش دارای مقاومت بالایی در برابر صدمات مکانیکی و حرارتی می باشد.

دستکش هوبارت قرمز

مناسب ترین دستکش برای فعالیت های جوشکاری علی الخصوص جوشکاری آرگون این محصول می تواند با رنگ قرمز خود دافع تشعشعات جوشکاری آرگون بوده و با ضخامتی که در این گونه از دستکش ها دیده م یشود میتوان گفت هیچ گونه جریان حرارتی و یا دود منجر از جوشکاری ، بر روی پوست شما تاثیر نمی گذارد. این گونه از دستکش ها از چرم ضخیم و یک نواخت گاوی ، با یک لایه آستر پارچه ای و یا نمدی تولید می گردد. در انواع مرغوب این محصول تمام درزهای حاصل از دوخت به وسیله نوارهای مغزی پرشده و نخ دوخت از آسیب های برشی و حرارتی د رامان می ماند. لازم به ذکر است این دستکش برای فعالیت در کلیه محیط های دارای مخاطرات مکانیک و حرارتی مناسب و قابل استفاده می باشد. قد تقریبی 40 الی 42 سانت بوده که می توان گفت تا ناحیه آرنج دست پوشیده می گردد.

دستکش ضد مواد نفتی ساق بلند

دستکش آستر دار با لایه مقاوم به مواد نفتی ، دستکشی با فرم آناتومی مناسب برای راحتی دستان در هنگام کار با آستر تمام پنبه آغشته به مواد ضد باکتری برای محافظت از دستان شما د رمقابل بیماری های پوستی و جلوگیری از بدبو شدن دست ها در اثر عرق کردن هنگام کار با پوشش خاص مقاوم به مواد نفتی و مشتقات نفت (انعطاف و راحتی عالی در حد بالاترین درجه کارایی ، مقاومت خوب در مقابل سایش و پارگی) تولید شده مطابق استاندارهای اروپایی با طول 42 سانتی متر برای کار در مواردی که خطر پاشش وجود دارد.

دستکش ضد مواد نفتی مچ کتان

تولید شده از پارچه کتان با گرماژ بالا با روکشی از نیتریل مقاوم که مقاومت بالاتری از دستکش های PVC دارد. همچنین با وجود مقاومت بالا و انعطاف پذیری خاص این محصول راحت یکاملی را برای یک شیف کاری مهیا می شود. خاصیت مقاومت در برابر مواد نفتی و صدمات مکانیکی از ویژگی های این محصول می باشد. کاف ضخیم و محکم این دستکش ایمنی بالایی را در ناحیه مچ و رگ های دست به همراه دارد.

دستکش ضد مواد نفتی مچ کش

کاف پنبه ای کشباف این محصول مانع از  ورود ذرات و استحکام دستکش در دستان کاربر می گردد. آستر دستکش از پارچه کتان با گرماژ بالا با روکشی از نیتیرل مقاوم که مقاومت بالاتری از دستکش های PVC دارد و همچنین با وجود مقاومت بالا انعطاف پذیری خاص این محصول راحتی کاملی را برای یک شیفت کاری مهیا می کند. خاصیت مقاومت در برابر مواد نفتی و صدمات مکانیکی از ویژگی های این محصول می باشد.

دستکش ضد اسید ساق بلند

این دستکش به دلیل داشتن روکش پی وی سی ، در برابر نفوذ و خوردگی ناشی از کار با اسید ها مقاوم می باشد. طول این محصول حدود 42 سانتیمتر بوده و تقریبا تا آرنج یک فرد بالغ را پوشش می دهد. جهت بالا بردن ضریب ایمنی کار داخل این محصول یک آستر از جنس پنبه تعبیه شده است. در برخی از برندها بخش پوشش دهنده دست تا قسمت مچ برای بالا بردن ضریب اصطکاک سطحی با بزریق دانه های ریز نامسطح و زبر تولید شده است به صورتی که می توان اجسام بسیار صیقلی را نیز در هنگام کار در کنترل کامل داشت.

دستکش ضد مواد مچ کش

کاف پنبه ای کشباف این محصول مانع از ورود ذرات و استحکام دستکش در دستان کاربر می گردد. آستر دستکش از نخ پنبه ای با گرماژ بالا که با داشتن روکش پی وی سی در برابر نفوذ و خوردگی ناشی از کار با اسیدها مقاوم می باشد و همچنین با وجود مقاومت بالا انعطاف پذیری خاص این محصول راحتی کاملی را برای یک شیفت کاری را مهیا می کند. خاصیت مقاومت در برابر صدمات مکانیکی مانند سایش از دیگر ویژگی های این سری از دستکش ها می باشد.

دستکش های ضد حلال ها

دستکش های مقاوم در برابر حلال و مواد نفتی ضمن تامین حفاظت لازم در برابر حلال ها ، مواد نفتی و روغن های روان کننده ، مقاومت لازم در برابر سایش ، خراشیدگی و پارگی را دارند. این مجموعه دارای مقاومت حفاظتی خوب در برابر اسیدها و پرو اکسیدها (بازهای معدنی و آلی) می باشد.

دستکش های لاستیکی

این دستکش ها از لاتکس طبیعی و لاستیک ساخته شده اند و ویژگی های آن می توان به راحتی استفاده ، انعطاف پذیری به همراه کیفیت مناسب آن اشاره نمود. این گونه دستکش ها علاوه بر تامین حفاظت در برابر سائیدگی حاصل از عملیات سمباده کاری ، سایش ، آسیاب و صافکاری ، توانایی حفاظت از دستها در برابر اسیدها ، بازها ، نمکها را نیز دارا می باشد. جهت کار با اغلب مواد شیمیایی خشک و کار با محلول های آبی و در خدمات شهری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

دستکش یکبارمصرف لاتکس

لاتکس از مایع شیری رنگی که از درختی به نام Hevea Brasiliensis گرفته می شود ، ساخته می شود. دستکش لاتکس برای استفاده کاربر راحتر و منعطف تر از سایر یکبار مصرف ها می باشد. معمولا این دستکش ها برای محیط های آشپزی ، آزمایشگاهی و معایناتی که نیاز به انجام دقیق با دست است مناسب می باشد. دستکش های لاتکس می توانند منجر به واکنش های آلرژیک برای برخی از کاربران شود ، اما با این وجود بسیار پر مصرف می باشند.

دستکش یکبارمصرف وینیل

دستکش وینیل از مواد مصنوعی متشکل است از کلرید پلی وینیل و روان کننده هایی که از مواد نرم ساخته شده اند. این دستکش ها آلرژی زا نبوده و جایگزین مناسبی برای دستکش های لاتکس آلرژی زا می باشند. دستکش های وینیل ، دستکش هایی چند منظوره برای استفاده های عمومی و فعالیت هایی که نیاز به دقت لمسی د رکار وجود ندارد، می باشند. این دستکش ها مانند دستکش های لاتکس نبوده و کاملا به دست نمی چسبد. در واقع دستکش های وینیل نوع ضخیم تر و گشادتر از دستکش های لاتکس و نیتریل می باشند. از این دستکش ها معمولا در تمیز کاری ، نقاشی ، مونتاژ کاری ، محیط های آزمایشگاهی و آشپزی استفاده می شود.

دستکش یکبارمصرف نیتریل

نیتریل از پلیمر سه گانه مصنوعی است که از طریق لاستیک یکبار ولکانیزه شده (فرآیند پخت لاستیک) بدست می آید. نیتریل بسیار منعطف و مقاوم در برابر پارگی است. این دستکش همانند دستکش وینیل جایگزین مناسبی برای افراد دارای حساسیت به دستکش لاتکس می باشد. دستکش نیتریل در محیط های آزمایشگاهی ، شیمیایی و یا آشپزی مورد استفاده قرار می گیرد.

دستکش کتان خالدار

طراحی و برش پنج انگشتی که به همراه پارچه ای از جنس کتان که به وسیله نقاطی از جنس PVC پوشیده شده است. راحتی و ایمنی کاملی را برای کاربر در هنگام مواجه در برابر صدمات سایش و برش ضعیف را به ارمغان می آورد.

دستکش بافتنی خالدار

دستکش های بافتنی که با نقاط متراکم از جنس PVC بر روی سطح خارجی ، مقاومت بسیار بالا در برابر سایش و سرخوردگی داشته ، دارای ساق کوتاه با مچ کشدار منطبق با آناتومی دست بوده است.

دستکش برزنتی کف چرم

دستکشی با طراحی های گوناگون و مرقوم به صرفه که مناسب برای کارگاه هایی با صدمات مکانیکی سبک می باشد.

متریال مورد مصرف در این دستکش ها چرم گاوی ، برزنت و نمد می باشد. در تولید این نوع دستکش تنوع بسیاری از لحاظ متریال ، رنگ و طرح دوخت وجود دارد که در این بین مرغوب ترین آنها دستکش برزنتی کف چرم طرح کره ای با پارچه برزنتی فرمی می باشد. در برخی از نمونه های این دستکش برای پایین آمدن قیمت سر انگشت و نوار چرمی پشت دست حذف شده و از نمد استفاده می گردد و فقط کف دست چرم می ماند.

دستکش برزنتی چرم کف دوبل

سبک و راحت ، که توأم با حفظ راحتی یکی از انتخاب های عالی برای حفاظت در برابر صدمات مکانیکی و صدمات حرارتی می باشد. تولید شده از دو لایه چرم طبیعی گاوی ، برزنت با دو ضخامت متفاوت در ناحیه کاف و پشت دستکش و یک لایه ی نمدی که به عنوان آستر در داخل دستکش قرار می گیرد.

دستکش نخی بافت

بسیار ظریف در وزن های 40 ، 50 ، 60 و 70 گرم. دستکش های بافتنی برای محافظت دست در برابر آلودگی های میکروبی ، آفتاب سوختگی ، سایش و حفظ سلامتی دست  می باشد و در انجام کارهای سنگین و خشن به کار نمی رود.

دستکش نخی ضد حساسیت

مناسب برای جلوگیری از عرق کردن دست و محافظت در برابر آلودگیهای میکروبی جهت استفاده در خط تولید و همچنین کارهایی که نیاز به ظرافت حین کار دارد این گونه دستکش ها در برابر صدمات مکانیکی و کارهای سنگین مناسب نیستند. این نوع دستکش مانع از سایش و برش های سطحی مثل برش کاغذ می باشد.

دستكش نسوز ansell42474

مقاومت حرارتی بالا با حفاظت کامل دست و مچ دست. طراحی شده برای کار با سطوح خشک تا 200 درجه سانتیگراد. دارای مقاومت در برابر صدمات مکانیکی از قبیل برش و سایش. راحت و منعطف دارای آستر پنبه ای جهت جلوگیری از تعریق دست ها. در تولید این دستکش از هیچ گونه آزبست استفاده نشده است.

دستكش نسوز ansell43113

تولید شده از الیاف KEVLAR که علاوه بر مقاومت حرارتی فوق العاده تا 350 درجه سانتیگراد برای کار با سطوح خشک. دارای خواص فیزیکی فوق العاده بالا بوده و این دستکش را تبدیل به یک دستکش عایق حرارت و برش مبدل ساخته است. مقاومت در برابر شعله مستقیم ، حرارت تابشی ، برش و سایش از دیگر مزایای این محصول می باشد. کاف بلند این دستکش می توانند نواحی زیادی از دست را پوشش داده و امنیت بالایی را برای کاربر فراهم سازد.

chiba fire shark

دستکش فایر شارک چیبا برای رویارویی مستقیم با آتش طراحی شده و با قرار دادن لایه مقاوم کربن به روی مشت ها می توان به راحتی به شیشه و اجسام دیگر ضربه وارد کرد. این دستکش ساخته شده از چرم گاوی به همراه کولار سیلیکون و لایه کربنی می باشد که حتی بعد از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض حرارت و رطوبت هم از دستان شما محافظت می کند. استفاده از فناوری آلومینیوم D3 در پنجه ها ، شبرنگ های باز تابنده قوی ، دوخته شده با نخ کولار. ساخت آلمان می باشد.

CHIBA TOP RESCUE

شبرنگ های بازتابنده قوی ، دوخته شده با نخ کولار ، کاف قابل تنظیم ، چابکی و راحتی بسیار بالا با فناوری ساخت جدید سیلیکون کولار ، قابلیت شستشو با آب 60 درجه سانتیگراد، ترکیبات مواد پوسته : پلی آمید 52% ، آرامید 24% ، ویسکوز 12% ، چرم 10% ، الاستین 1% و ترکیبات پوشش دهنده : آرامید 90% ، کتان 10% بصورت کامل و ساخت آلمان می باشد.

CHIBA RESCUE 2

ساخته شده از چرم گاوی مقاوم در برابر حرارت و آب ، حفاظت ویژه از انگشتان شصت ، میانی و انگشتری. دارای شبرنگ های بازتابنده قوی ، دوخته شده با نخ کولار ، کاف قابل تنظیم ، غشاء گورتکس (ضد آب ، ضد باد ، گردش جریان هوا) و ساخت آلمان می باشد.

SEIZ FIRE FIGHTER PREMIUM

تولید شده از الیاف نسوز کولار و نومکس که توأم با یک روکش کربن سیلیکون این مقاومت را دو چندان شده و به کاربر اجازه رویارویی با شعله و برخورد طولانی مدت با حرارت را می دهد. نقطه قابل تحسین در تولید این دستکش استفاده از لایه گرتکس بوده که همزمان با جلوگیری از ورود مایعات امکان گردش هوا را میسر می سازد. کاف بلند به دو نقطه تنظیم و روکش از شبرنگ 3M با فن آوری Scotchlite قابلیت بازتاب نور دو چندان شده است.

SEIZ – SUPER SOFT

ساخته شده از چرم گاوی مقاوم در برابر حرارت و آب ، دارای شبرنگ های بازتابنده قوی از کمپانی معتبر 3M ، دوخته شده با نخ های نسوز کولار ، کاف بلند و قابل تنظیم ، غشاء گورتکس (ضد آب ، گردش جریان هوا) و ساخت آلمان می باشد.

دستکش های عایق برق فشار قوی

دستکش های لاستیکی عایق ، به منظور حفظ جان کارگران برق که به هنگام کار با شبکه تحت فشار برق یا وسایل برقی در معرض خطر برق گرفتگی قرار دارند ، باید علاوه بر ابزار ویژه این دستکش ، کفش و کلاه مخصوص عایق الکتریسیته با رعایت استاندارد تهیه و در اختیار آنان قرار گیرد. دستکش های لاستیکی عایق پس از هر بار مصرف باید طبق ضوابط توسط افراد ذیصلاح بررسی و کنترل و برای استفاده مجدد آماده شود. دستکش های لاستیکی برق کاران به واسطه ولتاژ متناوب و یا مستقیم از نظر عایق بودن ، برای ماکزیمم ولتاژی که طراحی شده اند ، تست می شوند. دستکش لاستیکی عایق ساق بلند که برای ولتاژ تست شده باشد (CSA standard Z259.M 1979) با دستکش چرمی به عنوان روکش به کار می رود.

ANSELL-VIBRA GURD

به حداقل رساندن خطرات و اثرات ارتعاش های شدید در کار. ایده آل برای کاستنی که وظایف مربوط به ارتعاش د رسطوح فرکانس بیش از 300 هرتز دارند. تولید شده از فوم ژلاتینی که لرزش منتقل شده به دست را کاهش می دهد و با روکش نیتریلی و با ترکیبی آز سیلیکون آزاد غیر قابل اشتعال ایمنی کاملی د ربرابر صدمات مکانیکی را برای کاربر فراهم می کند.

TRM (نرخ انتقال متوسطه دامنه) : 0.90

TRH (نسبت انتقال فرکانس بالا) : 0.52

دستکش زنجیری قصابی

تولید شده از رینگ های mm 4.2 که از جنس فولاد مقاوم ضد زنگ (استنلس استیل) می باشد. طراحی ارگونومی به گونه ای می باشد که به راحتی تمام افراد راست دست و چپ دست می توانند از آن استفاده کنند. تولید تورهای فلزی این دستکش ها به صورتی می باشد که هر حلقه به حداقل چهار حلقه مجاور خود متصل می باشد تا فاصله هایی را که چاقو می تواند نفوذ کند به حداقل برساند. تمامی دستکش های معتبر تولید شده با این مشخصات بایستی دارای استاندارد En1028 باشند.

دستکش ضد برش UVEX

این دستکش یکی از دستکش های ایمنی است که فوق العاده سبک و راحت می باشد این دستکش ساخت شرکت UVEX آلمان است . این محصول جذب است و سیار مناسب برای فعالیت های ظریف کاری می باشد و جنس آن از پارچه ضخیم از جنس پلی استر و نخ ضد برش دایلیما می باشد .

کف این دستکش پوشیده شده از لایه ضخیمی از لاتکس است و در برابر خراش ها و بریدیگی ها بسیار مقاوم است و از دستان شما مراقبت می کند .

دستکش ضد برش MATRIX

این دستکش یکی از دستکش های ایمنی است که فوق العاده سبک و راحت می باشد این دستکش ساخت شرکت MATRIX چین است . این محصول جذب است و سیار مناسب برای فعالیت های ظریف کاری می باشد و جنس آن از پارچه ضخیم از جنس پلی استر و نخ ضد برش دایلیما می باشد .

کف این دستکش پوشیده شده از لایه ضخیمی از لاتکس است و در برابر خراش ها و بریدیگی ها بسیار مقاوم است و از دستان شما مراقبت می کند .

دستکش ضد برش استاد کار

این دستکش یکی از دستکش های ایمنی است که فوق العاده سبک و راحت می باشد این دستکش ساخت شرکت استادکار ایران است . این محصول جذب است و سیار مناسب برای فعالیت های ظریف کاری می باشد و جنس آن از پارچه ضخیم از جنس پلی استر و نخ ضد برش دایلیما می باشد .

کف این دستکش پوشیده شده از لایه ضخیمی از لاتکس است و در برابر خراش ها و بریدیگی ها بسیار مقاوم است و از دستان شما مراقبت می کند .

دستکش ضد برش MIDAS

این دستکش یکی از دستکش های ایمنی است که فوق العاده سبک و راحت می باشد این دستکش ساخت شرکت MIDAS تایوان است . این محصول جذب است و سیار مناسب برای فعالیت های ظریف کاری می باشد و جنس آن از پارچه ضخیم از جنس پلی استر و نخ ضد برش دایلیما می باشد .

کف این دستکش پوشیده شده از لایه ضخیمی از لاتکس است و در برابر خراش ها و بریدیگی ها بسیار مقاوم است و از دستان شما مراقبت می کند .

دستکش ضد برش گیلان

این دستکش یکی از دستکش های ایمنی است که فوق العاده سبک و راحت می باشد این دستکش ساخت شرکت گیلان ایران است . این محصول جذب است و سیار مناسب برای فعالیت های ظریف کاری می باشد و جنس آن از پارچه ضخیم از جنس پلی استر و نخ ضد برش دایلیما می باشد .

کف این دستکش پوشیده شده از لایه ضخیمی از لاتکس است و در برابر خراش ها و بریدیگی ها بسیار مقاوم است و از دستان شما مراقبت می کند .

دستکش ضد برش ANCELL

این دستکش یکی از دستکش های ایمنی است که فوق العاده سبک و راحت می باشد این دستکش ساخت شرکت ANSELL است . این محصول جذب است و سیار مناسب برای فعالیت های ظریف کاری می باشد و جنس آن از پارچه ضخیم از جنس پلی استر و نخ ضد برش دایلیما می باشد .

کف این دستکش پوشیده شده از لایه ضخیمی از لاتکس است و در برابر خراش ها و بریدیگی ها بسیار مقاوم است و از دستان شما مراقبت می کند .

دستکش ضد برش بوفالو

این دستکش یکی از دستکش های ایمنی است که فوق العاده سبک و راحت می باشد این دستکش ساخت شرکت بوفالو است . این محصول جذب است و سیار مناسب برای فعالیت های ظریف کاری می باشد و جنس آن از پارچه ضخیم از جنس پلی استر و نخ ضد برش دایلیما می باشد .

کف این دستکش پوشیده شده از لایه ضخیمی از لاتکس است و در برابر خراش ها و بریدیگی ها بسیار مقاوم است و از دستان شما مراقبت می کند .

دستکش ضد سایش بوفالو

این دستکش یکی از دستکش های سبک و راحت ایمنی است که فوق العاده سبک و راحت می باشد این دستکش ساخت شرکت بوفالو است . این محصول جذب است و سیار مناسب برای فعالیت های ظریف کاری می باشد و جنس آن از الیاف پلی استر و روکش پلی اورتان می باشد . 

دستکش ضد سایش MATRIX

این دستکش یکی از دستکش های سبک و راحت ایمنی است که فوق العاده سبک و راحت می باشد این دستکش ساخت شرکت MATRIX است . این محصول جذب است و سیار مناسب برای فعالیت های ظریف کاری می باشد و جنس آن از الیاف پلی استر و روکش پلی اورتان می باشد .

دستکش ضد سایش ANCELL

این دستکش یکی از دستکش های سبک و راحت ایمنی است که فوق العاده سبک و راحت می باشد این دستکش ساخت شرکت ANCELL است . این محصول جذب است و سیار مناسب برای فعالیت های ظریف کاری می باشد و جنس آن از الیاف پلی استر و روکش پلی اورتان می باشد .

دستکش ضد سایش UVEX

این دستکش یکی از دستکش های سبک و راحت ایمنی است که فوق العاده سبک و راحت می باشد این دستکش ساخت شرکت UVEX است . این محصول جذب است و سیار مناسب برای فعالیت های ظریف کاری می باشد و جنس آن از الیاف پلی استر و روکش پلی اورتان می باشد .

دستکش آلومینیومی ضد حریق

یکی از دستکش های مورد استفاده در اطفاء حریق دستکش آلومینیومی ضد حریق است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است . این دستکش دارای آستر مقاوم در برابر حرارت است و مناسب برای کارهای اطفاء حریق ، ریخته گری و ذوب فلزات است .

این محصول از فویل آلومینیوم کامپوزیت ساخته شده است و در برابر حرارت تا دمای 500 درجه سانتی گراد مقاوم است .انعطاف پذیری این دستکش یکی از حسن های ویژه آن است و اندازه طول این محصول 34 سانتی متر است .

دستکش آلومینیومی نسوز Honeywell

دستکش آلومینیومی نسوز Honeywell یکی از محصولات با کیفیت این شرکت است که از آستر پشمی با قدرت جذب بالا و از پارچه کولار با روکش آلومینیوم ساخته شده است . این محصول برای حفاظت هرچه بیشتر در برابر تشعشات حرارتی و جلوگیری از پاشیده شدن مواد و آهن ذوب شده به دستان کاربر مورد استفاده قرار می گیرد .

از این دستکش امروزه برای کارخانه ها و ساخت تهویه مطبوع ، صنعت خودرو ، شیرینی پزی و نانوایی ، کارخانجات سرامیک ، صنایع و وسایل جامع متداول ، عملیات پرس فلز و صنایع فولاد استفاده می گردد .

دستکش ILPG3S

دستکش ILPG3S  یکی از لوازم و ملزومات ایمنی در صنعت الکترونیک و برق است که از روکش چرم تهیه و تولید شده است . این محصول دارای مقاومت مکانیکی در برابر خراشیدگی و سوراخ شدگی دارد .

دستکش عایق

یکی از ملزومات مهم ایمنی در صنعت الکترونیک و برق داشتن یک دستکش عایق ایمن است که ما به شما دستکش عایق را معرفی می کنیم .

این دستکش ساق بلند است و از جنس رابر تولید شده است و برای حداقل ولتاژ 1000 AC  در نظر گرفته شده است  و برای کار تا 36 کیلووات مناسب می باشد . طول این دستکش 14 تا 16 سانتی متر است و تولید شده کلاس 00 تا 4 است .

دستکش PRO-WEAR ARC FLASH GLOVES

یکی از ملزومات مهم ایمنی در صنعت الکترونیک و برق داشتن یک دستکش عایق ایمن است که ما به شما دستکش PRO-WEAR ARC FLASH GLOVES را معرفی می کنیم .

این محصول دارای سطح محافظتی ATPV,CAL/CM240 می باشد و با استفاده از نخ NOMEX دوخته شده است . این محصول تهیه شده از مواد FR است و طول آن 14 سانتی متر و طبق مدل dute cut تولید شده است .