عینک ایمنی
  • عینک ایمنی

CANASAFE COVERX

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV قابلیت تنظیم دسته های عینک در دو حالت طولی و به صورت عقربه ای مناسب برای استفاده بر روی عینک های طبی (OTG).

CANASAFE CURV I

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV قابلیت تنظیم دسته های عینک در دو حالت طولی و به صورت عقربه ای و دارای لنز سبز رنگ با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای مادون قرمز (T3).

CANASAFE ECO

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV دارد . دسته های عینک یک تیکه و با استحکام بالا و دارای لنز گسترده با طراحی اسپرت می باشد.

CANASAFE FULCRUM XS

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV قابلیت تنظیم دسته های عینک در دو حالت طولی و به صورت عقربه ای و دارای لنز سبز رنگ با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای مادون قرمز (IR5).

پل بینی بسیار نرم UNIVERSAL FIT.

CANASAFE INO GRIP

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV می باشد و به صورت CLIP-ON برای منطبق شدن پایدار روی صورت کاربرد دارد .

LITE CANASAFE

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV می باشد. دسته های عینک یک تیکه و با روکش فوق العاده نرم ضد لغزش می باشد و دارای لنز گسترده با طراحی اسپرت است .

CANASAFE OREX

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV می باشد. قابلیت تنظیم دسته های عینک در حالت طولی دارای گاز لنز گسترده با کناره از حوادث جانبی چشم جلوگیری می کند .

این محصول دارای پل بینی بسیار نرم UNIVERSAL FIT می باشد .

CANASAFE ORILLIA

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV می باشد. بند های این محصول قابل ریگلاژ می باشد و بسیار راحت می باشد . این محصول برای جذب عرق نیز بسیار کاربردی است . بدنه سبک ، با دوام ژلاتینی و دارای ظاهری ظریف می باشد . این عینک به علت ظرافت زیبا برای بانوان نیز پیشنهاد می گردد . از مهمترین حسن های این محصول دریچه های تخلیه هوا می باشد که از بخار گرفتگی جلوگیری میکند .

CANASAFE REFLECT

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV می باشد. دسته های یک تکه کرکره ای با مقاومت بالا دارای لنز (IR3,IR5) می باشد .

CANASAFE SAMARAY

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV می باشد. قابلیت تنظیم دسته های عینک در دو حالت طولی و عقربه ای می باشد . این محصول دارای طراحی خاص در ناحیه لنز که جوانب پوشش کاملی برای چشم ایجاد می کند .

CANASAFE SPOGGLES

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV می باشد. طراحی دسته قابل تعویض با بندهای قابل رگلاژ که می توان عینک را تبدیل به یک گاگل کرد . این محصول دارای لایه داخلی الاستومتریک جاذب انرژی برای منطبق شدن بهتر و بهبود جهت جذب ضربه مورد استفاده قرار می گیرد .

CANASAFE XVISIO

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV می باشد. بندهای قابل رگلاژ لاستیکی راحت که جاذب عرق می باشد . بدنه سبک ، بادوام ژلاتینی جاذب انرژی برای منطبق شدن بهتر با صورت و بهبود جذب ضربه دارای سوپاپ های تخلیه هوا که از بخارگرفتگی جلوگیری می کند .

MATRIX GALAXY

جنس لنز از پلی کربنات ، محافظ 99/9% در مقابل پرتوهای UV قابلیت تنظیم دسته های عینک در دو حالت طولی و به صورت عقربه ای دارای طراحی خاص در ناحیه لنز که از جوانب پوشش کاملی برای چشم ایجاد می کنند.

MATRIX MARS

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار ، محافظ 99/9% در مقابل پرتوهای قابلیت تنظیم دسته های عینک به دو حالت عقربه ای (زاویه ای) و کشویی (طولی) پل بینی بسیار نرم Universal Fit  دارای طراحی خاص در ناحیه لنز با پوشش میدانی کامل.

MATRIX MONTANA

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار ، محافظ 99/9% در مقابل پرتوهای UV قابلیت تنظیم دسته های عینک به دو حالت عقربه ای (زاویه ای) و کشویی (طولی) دارای لنز کهربایی که میدان دید را در شب افزایش می دهد.

MATRIX NOVA

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار ، محافظ 99/9% در مقابل پرتوهای UV قابلیت تنظیم دسته های عینک به دو حالت عقربه ای (زاویه ای) و کشویی (طولی)  پل بینی بسیار نرم  Universal Fit  دارای طراحی خاص در ناحیه لنز با پوشش میدانی کامل.

TOP SAFE

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار ، محافظ 99/9% در مقابل پرتوهای UV بندهای قابل رگلاژ الاستیکی راحت که جاذب عرق میباشد. بدنه سبک ، بادوام ژلاتینی جاذب انرژی برای منطبق شدن بهتر با صورت و بهبود جذب ضربه . دارای سوپاپ های تخلیه هوا که از بخار گرفتگی جلوگیری و در عین حال از ورود ذرات ممانعت می کند.

P.O SPORT 03

طراحی کلاسیک ، دارای حفاظ جانبی ، جنس لنز از پلی کربنات و یا شیشه اپتیکی بدنه کاملا سبک از جنس استات سلولز.

P.O 140P

طراحی کلاسیک ، دارای حفاظ جانبی از جنس توری ضد زنگ ، دسته های درون مفتولی محکم جنس لنز از پلی کربنات و یا شیشه نشکن بدنه کاملا سبک از جنس استات سلولز با روکش براق ضد حساسیت.

P.O 757

طراحی کلاسیک ، دارای حفاظ جانبی مناسب ، جنس لنز از شیشه جوشکاری و شیشه کبالت ، مناسب برای جوشکاری و دید در کوره ، بدنه کاملا سبک از جنس استات سلولز با روکش براق ضد حساسیت ، رنگ لنز سبز در تیرگی های مختلف (4 ، 5 ، 6 ، 9، 11)

P.O W100A

جنس لنز از پلی کربنات با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV . قابلیت تنظیم دسته های عینک در سه حالت طولی ، دارای طراحی خاص در ناحیه لنز که از جوانب پوشش کاملی برای چشم ایجاد می کند.

P.O G200

جنس از پلی کربنات با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV . بندهای الاستیکی راحت . بدنه سبک و بادوام از جنس پلی وینیل به رنگ سبز روشن . دارای چهار سوپاپ تخلیه هوا که از بخار گرفتگی جلوگیری می کند.

P.O FERRARI

جنس لنز از پلی کربنات با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV . بندهای قابل رگلاژ الاستیکی عریض راحت که جاذب رطوبت و عرق سر می باشد . بدنه سبک ، بادوام ژلاتینی با روکش یک لایه اسفنج ضخیم برای منطبق شدن بهتر با صورت و بهبود جذب ضربه دارای دریچه های تخلیه هوا که از بخار گرفتگی جلوگیری می کند.

ALBA SAFETY

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV . بندهای قابل رگلاژ الاستیکی راحت که جاذب عرق می باشد . بدنه سبک و بادوام ژلاتینی جاذب انرژی برای منطبق شدن بهتر با صورت و بهبود جذب ضربه دارای چهار سوپاپ تخلیه هوا.

NORTH TORNADO

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار است که دارای خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV می باشد . همچنین قابلیت تنظیم دسته های عینک در حالت طولی را دارد.

NORTH N VVISION

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV . قابلیت تنظیم دسته های عینک در حالت طولی.

GENUS

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV . بندهای قابل رگلاژ الاستیکی راحت که جاذب عرق می باشد . بدنه سبک ، بادوام ژلاتینی جاذب انرژی برای منطبق شدن بهتر با صورت و بهبود جذب ضربه ، دارای سوپاپ های تخلیه هوا که از بخار گرفتگی جلوگیری می کند.

JACKSON NEMESIS

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش و ضد بخار با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV دسته های عینک دارای منحنی منطبق بر روی صورت و قابلیت تنظیم در حالت طولی پل بینی بسیار نرم و یک عدد بند عینک.

عینک ایمنی رو کلاهی

این عینک قابل نصب روی لبه ی جلوی کلاه های ایمنی است و مناسب برای جوشکاریها، برشکاری فلزات با گاز و نیز کنترل عملیات ریخته گری با دمای پایین و نوع کبالت آبی رنگ کنترل عملیات ریخته گری با دمای بالا می باشد.

عینک جوشکاری اتومات

این محصول با دارا بودن قابلیت تغییر ناگهانی میزان تیرگی شیشه ایمنی محافظ چشم، نیاز به تغییر مکرر شیشه محافظ به صورت دستی را از بین می برد ، طراحی به صورت گاگل که راحتی و ایمنی کامل را برای شما فراهم می کند. بدنه سبک و بادوام از جنس چلی وینیل به رنگ سبز تیره دارای چهار سوپاپ تخلیه هوا . بندهای الاستیکی راحت که عینک را بر روی صورت شخص استفاده کننده فیکس نگه می دارد.

عینک دو جداره جوشکاری

طراحی به صورت گاگل که راحتی و ایمنی کامل را برای شما فراهم می کند. در طراحی این عینک از لولاهایی بین دوجداره تیره و شفاف استفاده شده که برای بازدید از سطح کار نیاز به برداشتن عینک از روی صورت نیست و فقط جداره تیره عینک را بالا می برند.

جنس لنز اول از شیشه جوشکاری و لنز دوم شیشه شفاف.

بدنه سبک و بادوام از جنس پلی وینیل به رنگ سبز دارای چهار سوپاگ تخلیه هوا ، بندهای الاستیکی راحت که عینک را بر روی صورت شخص استفاده کننده فیکس نگه می دارد.

عینک ایمنی uvex کد i-vo9160

عینک ایمنی uvex مدل i-vo 9160.520 دارای ظاهر بسیار شیک و راحتی بالایی می باشدو هرگز امنیت چشمان شما را به خطر نمی اندازد، به همین دلیل است که این عینک ایمنی از محبوبیت خاصی برخوردار است. نرمی قطعات و ضد حساسیت بودن آن به قسمت های حساس صورت (بینی، پیشانی و گوش ها) باعث می شود تا حداکثر راحتی بدون وقفه فراهم شود. این محصول از چشمان شما در برابر اشعه ماروابنفش حفاظت می کند و دارای UV400 است و دارای رنگ های فریم مشکی و خاکستری است . لنز این عینک از جنس پلی کربنات ساخته شده است  و درصد تیرگی آن شفاف است و به خاطر قابلیت سوپروایژن در برابر خراشیدگی و ضربه مقاوم است و متناسب با صورت کاربر  به صورت نواری تنظیم می گردد . بازوهای این عینک قابل تنظیم و میزان دید کاربر را 100درصد تامین می کند . این محصول دارای نشان ایمنی حرفه ای  W 166 FT CE – 5-2/5 W 1 FT CE و نشان های استاندارد جهانی EN166 , EN170 می باشد که استاندارد وسایل حفاظت شخصی از چشم و استاندارد فیلتر تابش نور ماورابنفش است . این محصول از تکنولوژی پوشش مرکزی و تمرکزی ساخته شده است و در صنایع صنعتی ، ساختمان ، عمومی ، ورزشی سیستم و کامپیوتر و ... قابل استفاده می باشد .

عینک ایمنی uvex مدل POLAVISION

یکی از شرکت های فوق العاده در صنعت ایمنی که محصولات خود  را با کیفیت بسیار بالا تولید و توزیع می نماید شرکت uvex آلمان است . این شرکت از سال 1926 تا به امروز در کنار صنعتگران بوده و ایمنی آنها را تضمین نموده است و در تمامی زمینه های کاری ، ورزشی و استراحتی مشغول فعالیت می باشد . این عینک دو لنزه می باشد و نور های زیاد مثل خورشید را به خاطر تکنولوژی بی نظیر POLAVISION به نور دلخواه تبدیل می کند که این یکی از حسن های مهم این محصول است . این محول در حالت های انعکاس نور مانند آب در محیط های باز مثل ساحل بسیار مناسب است. جنس لنز آن VISOR خاکستری است و دارای UV 5-3.1  می باشد و بسیار زیاد برای انتقال رنگ مناسب است . این عینک مطابق با استاندارد EN166FT تهیه و تولید شده است . حسن دیگری که عینک دارا می باشد دارای فیلتر تابش خیره کننده آفتاب است . این محصول دارای نشان ایمنی حرفه ای  W 166 F CE – 5-3.1 W 1 F CE و نشان های استاندارد جهانی EN166 , EN170 می باشد که استاندارد وسایل حفاظت شخصی از چشم و استاندارد فیلتر تابش نور ماورابنفش است و به خاطر قابلیت سوپروایژن در برابر خراشیدگی مقاوم است با توجه به فن آوری های نوآورانه، فیلترهای تابش خیره کننده  UVS مطابق با استاندارد DIN EN 172 ادغام رنگ کامل را در کنار حفاظت مطلوب ارائه می دهند.

عینک ایمنی uvex مدل pheos cx2

یکی از شرکت های فوق العاده در صنعت ایمنی که محصولات خود  را با کیفیت بسیار بالا تولید و توزیع می نماید شرکت uvex آلمان است . این شرکت از سال 1926 تا به امروز در کنار صنعتگران بوده و ایمنی آنها را تضمین نموده است و در تمامی زمینه های کاری ، ورزشی و استراحتی مشغول فعالیت می باشد .

این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است و برای جلوگیری از ورود گردوغبار و آب به چشم طراحی و تولید شده است . pheos cx2 کاملا با صورت کاربر سازگار بوده و موجب راحتی و حفاظت 100 درصدی ایمنی کاربر می گردد .

قابل ذکر است که این عینک ایمنی مطابق با استاندارد EN 166  (وسایل حفاظت شخصی از چشم) و EN 170  (فیلترهای UV)  ساخته شده است و برنده جایزه آلمانی طراحی در سال 2018، جایزه 2017 Pro-K Gold ، جایزه طراحی محصولات Red Dot 2016 شده است.

رنگ قاب این عینک مشکی و آبی روشن است و شکل هندسی این قاب به گونه ای طراحی شده است که هنگام استفاده از عینک ایمنی همزمان بتوان از دیگر وسایل حفاظت فردی مانند: کلاه های ایمنی ، محافظ گوش ، هلمت ها ، bump cap و ... استفاده کرد.

بر روی قاب این عینک سیستم تهویه منحصر به فرد تعبیه شده است که باعث تهویه هوا شده و از تعریق در اطراف چشم جلوگیری می کند. پیچ خوردگی بازوی جانبی جهت جلوگیری از لغزش عینک ایمنی و فیکس شدن آن بر روی صورت به شکلی امن را فراهم می کند و بدون لغزش بر روی صورت فرد نشسته و کمترین فشار را بر روی صورت فرد ایجاد می کند.

این محصول دارای لنز روشن و شفافی است که برای کارهای عمومی نیز به همین دلیل مناسب است و در صنایع آزمایشگاهی ، سنگ کاری ، تراشکاری مورد استفاده قرار می گیرد .

همانگونه که گفتیم جنس لنز این محصول از پلی کربنات می باشد. لنز های پلی کربنات سبک و باریک هستند و در مقابل ضربات 10 برابر مقاوم تر از لنزهای پلاستیکی هستند.جنس لنز این عینک در برابر مه گرفتگی مقاوم هستند و برای محیط های مرطوب مناسب می باشند و این  لنز علاوه بر محافظت از چشم از ابروی فرد نیز محافظت می کنند.

این محصول دارای نشان استاندارد جهانی EN166  می باشد که قابلیت سوپروایژن در برابر خراشیدگی را دارد.

عینک ایمنی uvex مدل astospes 2 9164

یکی از شرکت های فوق العاده در صنعت ایمنی که محصولات خود  را با کیفیت بسیار بالا تولید و توزیع می نماید شرکت uvex آلمان است . این شرکت از سال 1926 تا به امروز در کنار صنعتگران بوده و ایمنی آنها را تضمین نموده است و در تمامی زمینه های کاری ، ورزشی و استراحتی مشغول فعالیت می باشد .

این محصول ایمنی در دسته خانواده عینک های spectacles است و ساخت این محصول از تکنولوژی های جدید استفاده شده است . این محصول طوری طراحی شده است که همانند یک ینک گاگل کاربرد دارد و اطراف و قسمت بالای آن دارای حفاظ ایمنی جانبی است .

رنگ قاب این عینک مشکی و خاکستری است و دسته های آن دارای جند سطی است که کاربر با استفاده از این حالت می تواند این محصول را به شکل و اندازه صورت خود تنظیم کند .

لنز این عینک شفاف است و برای کارهای عمومی بسیار مناسب است و دید بسیار خوبی را برای اپراتور به ارمغان می آورد . جنس لنز عینک از پلی کربنات است و 10 بار مقاوم تر از جنس پلاستیکی است .

این محصول ضد مه می باشد و در ساخت آن یک پوشش حرارتی استفاده شده است که کمتر از 30 ثانیه بعد از استفاده شما مه گرفتگی و رطوبت را از بین می برد و دیدی شفاف را به شما هدیده می کند .

از حسن های این محصولات می توان به ضد مه بودن ، تنظیم دلخواه دسته عینک نسبت به صورت ، ضد خش بودن ، داشتن فیلتر محافظ UV400 و طول عمر بالای لنز آن اشاره نمود .

عینک ایمنی uvex مدل I3 9190

یکی از شرکت های فوق العاده در صنعت ایمنی که محصولات خود  را با کیفیت بسیار بالا تولید و توزیع می نماید شرکت uvex آلمان است . این شرکت از سال 1926 تا به امروز در کنار صنعتگران بوده و ایمنی آنها را تضمین نموده است و در تمامی زمینه های کاری ، ورزشی و استراحتی مشغول فعالیت می باشد .

این محصول ایمنی در دسته خانواده عینک های spectacles است و ساخت این محصول از تکنولوژی های جدید استفاده شده است . این محصول طوری طراحی شده است که به خوبی با صورت افراد مختلف سازگار شده و استفاده از آن برای کاربر لذت بخش می شود.

رنگ قاب این عینک مشکی و خاکستری است و دسته های آن دارای جند سطی است که کاربر با استفاده از این حالت می تواند این محصول را به شکل و اندازه صورت خود تنظیم کند .

لنز این عینک 23%  خاکستری است و برای کاردر محیط های بیرون که نور و خیرگی می تواند باعث خستگی چشم شود بسیار مناسب هستند. جنس لنز عینک از پلی کربنات است و 10 بار مقاوم تر از جنس پلاستیکی است .

این محصول ضد مه و ضد درخشندگی نور می باشد و در ساخت آن یک پوشش حرارتی استفاده شده است که کمتر از 30 ثانیه بعد از استفاده شما مه گرفتگی و رطوبت را از بین می برد و دیدی شفاف را به شما هدیده می کند .

از حسن های این محصولات می توان به ضد مه بودن ، تنظیم دلخواه دسته عینک نسبت به صورت ، ضد خش بودن ، داشتن فیلتر درخشندگی نور خورشید ، داشتن فیلتر محافظ UV400 و طول عمر بالای لنز آن اشاره نمود .

عینک ایمنی uvex مدل FUTURA 9180

یکی از شرکت های فوق العاده در صنعت ایمنی که محصولات خود  را با کیفیت بسیار بالا تولید و توزیع می نماید شرکت uvex آلمان است . این شرکت از سال 1926 تا به امروز در کنار صنعتگران بوده و ایمنی آنها را تضمین نموده است و در تمامی زمینه های کاری ، ورزشی و استراحتی مشغول فعالیت می باشد .

این محصول ایمنی دارای طراحی بی نظیر با ظاهری کلاسیک است و ساخت این محصول از تکنولوژی های جدید استفاده شده است . این دارای پوشش INFRADUR  است که در هر طرف عینک در برابر خراش جرقه از چشمان شما محافظت می نماید.

رنگ قاب این عینک مشکی ، سبز و سفید است و لنز این عینک خاکستری است و در مقاومت برابر اشعه های UV و IR ترکیبی مناسب هستند. جنس لنز عینک از پلی کربنات است و 10 بار مقاوم تر از جنس پلاستیکی است .

از حسن های این محصولات می توان به ضد اشعه UV ، ضد اشعه IR ، ضد خش بودن ، داشتن فیلتر درخشندگی نور خورشید ، داشتن پوشش  INFRADUR ، داشتن قطعات نرم در تماس گوش از جنس DUO-FLEX ، طول عمر بالای لنز آن و به حداقل رساندن سوختگی اشاره نمود .

عینک ایمنی uvex مدل SUPER F OTG 9169

یکی از شرکت های فوق العاده در صنعت ایمنی که محصولات خود  را با کیفیت بسیار بالا تولید و توزیع می نماید شرکت uvex آلمان است . این شرکت از سال 1926 تا به امروز در کنار صنعتگران بوده و ایمنی آنها را تضمین نموده است و در تمامی زمینه های کاری ، ورزشی و استراحتی مشغول فعالیت می باشد .

این محصول طوری طراحی شده است که به خوبی با صورت افراد مختلف سازگار شده و استفاده از آن برای کاربر لذت بخش می شود.

رنگ قاب این عینک مشکی و بی رنگ است و لنز این عینک PC است که رنگ آن نارنجی است و برای صنایع ساخت ساختمان ، سنگ کاری ، پرداخت سنگ ها ، آجری کاری ، برقکاری و ... مناسب هستند. جنس لنز عینک از پلی کربنات است و 10 بار مقاوم تر از جنس پلاستیکی است .

این محصول دارای نشان ایمنی حرفه ای  W 166 FT CE – 2-1.4 WFT CE و نشان های استاندارد جهانی EN166  می باشد که استاندارد وسایل حفاظت شخصی از چشم ، UV525 mm و به خاطر قابلیت سوپروایژن در برابر خراشیدگی مقاوم است.دسته های آن دارای بازوهای بسیار نرمی است که راحتی استفاده کاربر را فراهم می کند .

عینک ایمنی uvex مدل ultrasonic 9302

یکی از شرکت های فوق العاده در صنعت ایمنی که محصولات خود  را با کیفیت بسیار بالا تولید و توزیع می نماید شرکت uvex آلمان است . این شرکت از سال 1926 تا به امروز در کنار صنعتگران بوده و ایمنی آنها را تضمین نموده است و در تمامی زمینه های کاری ، ورزشی و استراحتی مشغول فعالیت می باشد .

این محصول پزشکی و آزمایشگاهی است و دارای گواهینامه بین المللی iso9001 است که برای حفاظت از چشم تولید و تهیه شده است .

رنگ قاب این عینک خاکستری و نارنجی است . این قاب دارای یک هد بند که نوعی تسمه نگهدارنده سر است که جنس آن از پارچه بافته شده می باشد که به راحتی از قاب جدا می گردد.

این محصول همانطور که گفتیم آزمایشگاهی است و از دسته عینک های ایمنی گاگل است و چشمان کاربر را به صورت کامل می پوشاند . این محصول از ترکیب مواد نرم و سخت تهیه شده است که به همین دلیل مقاومت مکانیکی آن در برابر ضربه های با انرژی تا 120 m/s را مقدور می سازد.این محصول دارای فیلتر محافظ در برابر uv 400 که 99.9% اشعه مضر uv را جذب می کند می باشد.

این عینک پزشکی با دارا بودن طراحی ارگونومیک و لایه های نرم بکار رفته در قاب فرد را برای استفاده طولانی مدت خسته نمی کند و فشار بسیار کمی بر روی صورت وی ایجاد و باعث عرق و حسایت نمی گردد.

لنز این عینک دارای رنگی روشن و شفاف است که دارای پوشش حرارتی است که باعث می شود در برابر مه گرفتگی ، بخار و مواد شیمیایی مقاوم باشد و مناسب استفاده در محیط های مرطوب است.

عینک ایمنی uvex مدل ultrasonic 9301

یکی از شرکت های فوق العاده در صنعت ایمنی که محصولات خود  را با کیفیت بسیار بالا تولید و توزیع می نماید شرکت uvex آلمان است . این شرکت از سال 1926 تا به امروز در کنار صنعتگران بوده و ایمنی آنها را تضمین نموده است و در تمامی زمینه های کاری ، ورزشی و استراحتی مشغول فعالیت می باشد .

این محصول پزشکی و آزمایشگاهی است و دارای گواهینامه بین المللی iso9001 است که برای حفاظت از چشم تولید و تهیه شده است .

رنگ قاب این عینک خاکستری و نارنجی است . این قاب دارای یک هد بند که نوعی تسمه نگهدارنده سر است که جنس آن از پارچه بافته شده می باشد که به راحتی از قاب جدا می گردد.

این محصول همانطور که گفتیم آزمایشگاهی است و از دسته عینک های ایمنی گاگل است و چشمان کاربر را به صورت کامل می پوشاند . این محصول از ترکیب مواد نرم و سخت تهیه شده است که به همین دلیل مقاومت مکانیکی آن در برابر ضربه های با انرژی تا 120 m/s را مقدور می سازد.این محصول دارای فیلتر محافظ در برابر uv 400 که 99.9% اشعه مضر uv را جذب می کند می باشد.

این عینک پزشکی با دارا بودن طراحی ارگونومیک و لایه های نرم بکار رفته در قاب فرد را برای استفاده طولانی مدت خسته نمی کند و فشار بسیار کمی بر روی صورت وی ایجاد و باعث عرق و حسایت نمی گردد.

لنز این عینک دارای رنگی روشن و شفاف است که دارای پوشش حرارتی است که باعث می شود در برابر مه گرفتگی ، بخار و مواد شیمیایی مقاوم باشد و مناسب استفاده در محیط های مرطوب است.

عینک ایمنی TOTAS مدل AT111

چشم همیشه جزء  مهمترین اعضای بدن انسان بوده و هست و بدون آن عضو ارزشمند زندگی برای انسان خیلی خیلی دشوار می گردد و ما برای حفاظت از این عضو ارزشمند برای شما عینک ایمنی TOTAS را پیشنهاد می کنیم .

این محصول دارای استاندارد EN166 و Z87/1 که استانداردهای اتحادیه اروپا و آمریکا است و همچنین تأییدیه مرکز تحقیقات وزارت کار را کسب کرده است. حوادثی که اغلب برای چشم اتفاق می افتد سطحی یا منجر به نابینایی می گردد پس با داشتن یک عینک ایمنی خوب خود و چشمان خود را بیمه کنید .

این محصول دارای دو مدل دودی و سفید است و به علت ضد موج بودن تا زمان های طولانی نیز می توانید از این عینک استفاده نمایید . این محصول دارای UV400 می باشد و از زیان اشعه های ماورا بنفش جلوگیری می کند .

عینک ایمنی TOTAS مدل AT113

چشم همیشه جزء  مهمترین اعضای بدن انسان بوده و هست و بدون آن عضو ارزشمند زندگی برای انسان خیلی خیلی دشوار می گردد و ما برای حفاظت از این عضو ارزشمند برای شما عینک ایمنی TOTAS را پیشنهاد می کنیم .

این محصول دارای استاندارد EN166 و Z87/1 که استانداردهای اتحادیه اروپا و آمریکا است و همچنین تأییدیه مرکز تحقیقات وزارت کار را کسب کرده است. حوادثی که اغلب برای چشم اتفاق می افتد سطحی یا منجر به نابینایی می گردد پس با داشتن یک عینک ایمنی خوب خود و چشمان خود را بیمه کنید .

این محصول دارای دو مدل دودی ، دودی نمره 9 ، سفید و زرد است و به علت ضد موج بودن تا زمان های طولانی نیز می توانید از این عینک استفاده نمایید . این محصول دارای UV400 می باشد و از زیان اشعه های ماورا بنفش جلوگیری می کند .

لنز زرد: دید واضح، افزایش حداکثر مقایسه در محیط های کم نور، تعیین و تشخیص بی نظیر جزئیات درجه و رنگ  در صبح زود یا شب هنگام، مناسب برای کارگران شیفت شب-کار در محیط های کم نور مثل انبار و چاله سرویس مکانیکی بازرسان سطحی-تعمیرات لوازم الکتریکی، رانندگی در شب

لنز دودی: انتقال تمامی رنگها در همان درجه، محافظ چشم از تابش خیره کننده بیش از حد بالا و سطح نورهای خطرناک اشعه ماورای بنفش بدون تحریف ادراک رنگ، ایده آل برای محیط بیرون برای استفاده در روز روشن و آفتابی، لنز ایمنی متداول/رایج تر از لنزهای رنگی

لنز سفید: انتقال تمامی رنگها در همان درجه، محافظ چشم از تابش خیره کننده بیش از حد بالا و سطح نورهای خطرناک اشعه ماورای بنفش بدون تحریف ادراک رنگ، ایده آل برای محیط بیرون و برای استفاده در روز روشن و آفتابی، لنز ایمنی متداول/رایج تر از لنزهای رنگی است.

لنز مشکی نور 9: عینک نور 9 مناسب برای جوشکاری است .

عینک ایمنی TOTAS مدل AT114

چشم همیشه جزء  مهمترین اعضای بدن انسان بوده و هست و بدون آن عضو ارزشمند زندگی برای انسان خیلی خیلی دشوار می گردد و ما برای حفاظت از این عضو ارزشمند برای شما عینک ایمنی TOTAS را پیشنهاد می کنیم .

این محصول دارای استاندارد EN166 و Z87/1 که استانداردهای اتحادیه اروپا و آمریکا است و همچنین تأییدیه مرکز تحقیقات وزارت کار را کسب کرده است. حوادثی که اغلب برای چشم اتفاق می افتد سطحی یا منجر به نابینایی می گردد پس با داشتن یک عینک ایمنی خوب خود و چشمان خود را بیمه کنید .

این محصول دارای دو مدل دودی ، دودی نمره 9 ، سفید و زرد است و به علت ضد موج بودن تا زمان های طولانی نیز می توانید از این عینک استفاده نمایید . این محصول دارای UV400 می باشد و از زیان اشعه های ماورا بنفش جلوگیری می کند .  این عینک برای مهندسان بازرسی، کارگران، نجارها، بنایان، نقاشان، رانندکان در شب و ... بسیار مناسب می باشد.

لنز زرد: دید واضح، افزایش حداکثر مقایسه در محیط های کم نور، تعیین و تشخیص بی نظیر جزئیات درجه و رنگ  در صبح زود یا شب هنگام، مناسب برای کارگران شیفت شب-کار در محیط های کم نور مثل انبار و چاله سرویس مکانیکی بازرسان سطحی-تعمیرات لوازم الکتریکی، رانندگی در شب

لنز دودی: انتقال تمامی رنگها در همان درجه، محافظ چشم از تابش خیره کننده بیش از حد بالا و سطح نورهای خطرناک اشعه ماورای بنفش بدون تحریف ادراک رنگ، ایده آل برای محیط بیرون برای استفاده در روز روشن و آفتابی، لنز ایمنی متداول/رایج تر از لنزهای رنگی

لنز سفید: انتقال تمامی رنگها در همان درجه، محافظ چشم از تابش خیره کننده بیش از حد بالا و سطح نورهای خطرناک اشعه ماورای بنفش بدون تحریف ادراک رنگ، ایده آل برای محیط بیرون و برای استفاده در روز روشن و آفتابی، لنز ایمنی متداول/رایج تر از لنزهای رنگی است.

لنز مشکی نور 9: عینک نور 9 مناسب برای جوشکاری است .

عینک ایمنی TOTAS مدل AT20

چشم همیشه جزء  مهمترین اعضای بدن انسان بوده و هست و بدون آن عضو ارزشمند زندگی برای انسان خیلی خیلی دشوار می گردد و ما برای حفاظت از این عضو ارزشمند برای شما عینک ایمنی TOTAS را پیشنهاد می کنیم .

این محصول دارای استاندارد EN166 و Z87/1 که استانداردهای اتحادیه اروپا و آمریکا است و همچنین تأییدیه مرکز تحقیقات وزارت کار را کسب کرده است. حوادثی که اغلب برای چشم اتفاق می افتد سطحی یا منجر به نابینایی می گردد پس با داشتن یک عینک ایمنی خوب خود و چشمان خود را بیمه کنید .

این محصول دارای دو مدل دودی ، دودی نمره 9 ، سفید و زرد است و به علت ضد موج بودن تا زمان های طولانی نیز می توانید از این عینک استفاده نمایید . این محصول دارای UV400 می باشد و از زیان اشعه های ماورا بنفش جلوگیری می کند .  این عینک برای مهندسان بازرسی، کارگران، نجارها، بنایان، نقاشان، رانندکان در شب و ... بسیار مناسب می باشد.

لنز زرد: دید واضح، افزایش حداکثر مقایسه در محیط های کم نور، تعیین و تشخیص بی نظیر جزئیات درجه و رنگ  در صبح زود یا شب هنگام، مناسب برای کارگران شیفت شب-کار در محیط های کم نور مثل انبار و چاله سرویس مکانیکی بازرسان سطحی-تعمیرات لوازم الکتریکی، رانندگی در شب

لنز دودی: انتقال تمامی رنگها در همان درجه، محافظ چشم از تابش خیره کننده بیش از حد بالا و سطح نورهای خطرناک اشعه ماورای بنفش بدون تحریف ادراک رنگ، ایده آل برای محیط بیرون برای استفاده در روز روشن و آفتابی، لنز ایمنی متداول/رایج تر از لنزهای رنگی

لنز سفید: انتقال تمامی رنگها در همان درجه، محافظ چشم از تابش خیره کننده بیش از حد بالا و سطح نورهای خطرناک اشعه ماورای بنفش بدون تحریف ادراک رنگ، ایده آل برای محیط بیرون و برای استفاده در روز روشن و آفتابی، لنز ایمنی متداول/رایج تر از لنزهای رنگی است.

لنز مشکی نور 9: عینک نور 9 مناسب برای جوشکاری است .

عینک ایمنی TOTAS مدل AT115

چشم همیشه جزء  مهمترین اعضای بدن انسان بوده و هست و بدون آن عضو ارزشمند زندگی برای انسان خیلی خیلی دشوار می گردد و ما برای حفاظت از این عضو ارزشمند برای شما عینک ایمنی TOTAS را پیشنهاد می کنیم . این محصول دارای استاندارد EN166 و Z87/1 که استانداردهای اتحادیه اروپا و آمریکا است و همچنین تأییدیه مرکز تحقیقات وزارت کار را کسب کرده است. حوادثی که اغلب برای چشم اتفاق می افتد سطحی یا منجر به نابینایی می گردد پس با داشتن یک عینک ایمنی خوب خود و چشمان خود را بیمه کنید . این محصول دارای دو مدل زرد ، دودی نمره 9 ، سفید ،  قهوه ای ( برنز ) ، جیوه ای ، لنز و رفلکس  است و به علت ضد موج بودن تا زمان های طولانی نیز می توانید از این عینک استفاده نمایید . این محصول دارای UV400 می باشد و از زیان اشعه های ماورا بنفش جلوگیری می کند .  این عینک برای مهندسان بازرسی، کارگران، نجارها، بنایان، نقاشان، رانندکان در شب و ... بسیار مناسب می باشد. لنز زرد: دید واضح، افزایش حداکثر مقایسه در محیط های کم نور، تعیین و تشخیص بی نظیر جزئیات درجه و رنگ  در صبح زود یا شب هنگام، مناسب برای کارگران شیفت شب-کار در محیط های کم نور مثل انبار و چاله سرویس مکانیکی بازرسان سطحی-تعمیرات لوازم الکتریکی، رانندگی در شب  بسیار مناسب می باشد . لنز دودی: انتقال تمامی رنگها در همان درجه، محافظ چشم از تابش خیره کننده بیش از حد بالا و سطح نورهای خطرناک اشعه ماورای بنفش بدون تحریف ادراک رنگ، ایده آل برای محیط بیرون برای استفاده در روز روشن و آفتابی، لنز ایمنی متداول/رایج تر از لنزهای رنگی می باشد . لنز سفید: انتقال تمامی رنگها در همان درجه، محافظ چشم از تابش خیره کننده بیش از حد بالا و سطح نورهای خطرناک اشعه ماورای بنفش بدون تحریف ادراک رنگ، ایده آل برای محیط بیرون برای استفاده در روز روشن و آفتابی، لنز ایمنی متداول/رایج تر از لنزهای رنگی می باشد . لنز قهوه ای(برنز): مناسب برای شرایط آفتابی، افزایش ادراک در تغییر نور و سایه به ویژه در محیط های جنگل- کار در محیط های بیرون که سایه روشن است، انتقال نور کم رنگ، افزایش قدرت بینایی و بهبود در ادراک رنگ. تعریف شده در تمام شرایط نوری می باشد . لنز جیوه ای: کاهش نور آفتاب شدید و اشعه خورشید لنز تیره بدون تنزل رنگ، استفاده معمول برای برنامه های کاربردی در شرایط آفتاب کامل، محافظ همه منظوره ایده آل برای همه فعالیتهایی مثل: ماهیگیری، فعالیتهای دریایی، کنار دریا، پرواز،رانندگی و محیط هایی با شرایط برفی لنز رفلکس: کلاهش نور آفتاب شدید و اشعه خورشید، لنز تیره بدون تنزل رنگ، استفاده معمول برای برنامه های کاربردی در شرایط آفتاب کامل متداول برای کارگران محیط بیرون لنز مشکی نور 9: عینک نور 9 مناسب برای جوشکاری

عینک ایمنی TOTAS مدل AT119

چشم همیشه جزء  مهمترین اعضای بدن انسان بوده و هست و بدون آن عضو ارزشمند زندگی برای انسان خیلی خیلی دشوار می گردد و ما برای حفاظت از این عضو ارزشمند برای شما عینک ایمنی TOTAS را پیشنهاد می کنیم .

این محصول دارای استاندارد EN166 و Z87/1 که استانداردهای اتحادیه اروپا و آمریکا است و همچنین تأییدیه مرکز تحقیقات وزارت کار را کسب کرده است. حوادثی که اغلب برای چشم اتفاق می افتد سطحی یا منجر به نابینایی می گردد پس با داشتن یک عینک ایمنی خوب خود و چشمان خود را بیمه کنید .

این محصول دارای دو مدل دودی ، دودی نمره 9 ، سفید و زرد است و به علت ضد موج بودن تا زمان های طولانی نیز می توانید از این عینک استفاده نمایید . این محصول دارای UV400 می باشد و از زیان اشعه های ماورا بنفش جلوگیری می کند .  این عینک برای مهندسان بازرسی، کارگران، نجارها، بنایان، نقاشان، رانندکان در شب و ... بسیار مناسب می باشد.

لنز دودی: انتقال تمامی رنگها در همان درجه، محافظ چشم از تابش خیره کننده بیش از حد بالا و سطح نورهای خطرناک اشعه ماورای بنفش بدون تحریف ادراک رنگ، ایده آل برای محیط بیرون برای استفاده در روز روشن و آفتابی، لنز ایمنی متداول/رایج تر از لنزهای رنگی  می باشد .

لنز سفید: انتقال تمامی رنگها در همان درجه، محافظ چشم از تابش خیره کننده بیش از حد بالا و سطح نورهای خطرناک اشعه ماورای بنفش بدون تحریف ادراک رنگ، ایده آل برای محیط بیرون برای استفاده در روز روشن و آفتابی، لنز ایمنی متداول/رایج تر از لنزهای رنگی می باشد . این فریم بسیار سبک و زیبا، برای استفاده های عمومی توصیه می شود.

عینک ایمنی TOTAS مدل ATBD

چشم همیشه جزء  مهمترین اعضای بدن انسان بوده و هست و بدون آن عضو ارزشمند زندگی برای انسان خیلی خیلی دشوار می گردد و ما برای حفاظت از این عضو ارزشمند برای شما عینک ایمنی TOTAS را پیشنهاد می کنیم .

این محصول دارای استاندارد EN166 و Z87/1 که استانداردهای اتحادیه اروپا و آمریکا است و همچنین تأییدیه مرکز تحقیقات وزارت کار را کسب کرده است. حوادثی که اغلب برای چشم اتفاق می افتد سطحی یا منجر به نابینایی می گردد پس با داشتن یک عینک ایمنی خوب خود و چشمان خود را بیمه کنید .

این محصول ضد بخار می باشد و بیشتر در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول از وجود گازها و مواد شیمیایی مضر و بخار جلوگیری می کند .

عینک ایمنی TOTAS مدل ATBK

چشم همیشه جزء مهمترین اعضای بدن انسان بوده و هست و بدون آن عضو ارزشمند زندگی برای انسان خیلی خیلی دشوار می گردد و ما برای حفاظت از این عضو ارزشمند برای شما عینک ایمنی TOTAS را پیشنهاد می کنیم .

این محصول دارای استاندارد EN166 و Z87/1 که استانداردهای اتحادیه اروپا و آمریکا است و همچنین تأییدیه مرکز تحقیقات وزارت کار را کسب کرده است. حوادثی که اغلب برای چشم اتفاق می افتد سطحی یا منجر به نابینایی می گردد پس با داشتن یک عینک ایمنی خوب خود و چشمان خود را بیمه کنید .

این محصول ضد بخار می باشد و بیشتر در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول از وجود گازها و مواد شیمیایی مضر و بخار و تشعشعات صنعتی جلوگیری می کند .

عینک ایمنی پارس اپتیک مدل P140

یکی از مهمترین عضو های بدن انسان چشم است که به سلطان بدن مشهور است . این عضو با ارزش بسیار حساس است و برای حفظ نگهداری آن باید بسیار کوشا باشید .

یکی از بزرگترین حامیان این عضو با ارزش شرکت پارس اپتیک ( PARS OPTIC ) است که بیش از 30 سال است به تولید انواع عینک طبی ، ایمنی ، صنعتی ، آفتابی ، عدسی های طبی و آفتابی ایمنی می پردازد . این محصول دارای استاندارد های های جهانی نظیر DIN EN 166 است . این شرکت بیش از 180 مدل عینک تولید شده دارد که در مکان های مختلف می توان از آن بهره برد .

یکی از محصولات ایمنی این شرکت عینک مدل 140P است . این محصول دارای کیفیت بسیار خوبی است و دارای محافظ هایی بر روی دسته هست که چشمان کاربر را از بغل حفظ می کند . این محصول برای مصارفی چون جوشکاری ، برشکاری ، سنگ زنی مورد استفاده قرار می گیرد.

این عینک دارای طراحی کلاسیک است و دسته های درون مفتولی بسیار مستحکمی دارد و دارای لنز های ساخته شده از جنس پلی کربنات است که نشکن می باشد . بدنه این عینک بسیار سبک است و جنس استات سلولز با روکش براق ضد حساسیت می باشد .

عینک ایمنی پارس اپتیک مدل WA100A

یکی از مهمترین عضو های بدن انسان چشم است که به سلطان بدن مشهور است . این عضو با ارزش بسیار حساس است و برای حفظ نگهداری آن باید بسیار کوشا باشید .

یکی از بزرگترین حامیان این عضو با ارزش شرکت پارس اپتیک ( PARS OPTIC ) است که بیش از 30 سال است به تولید انواع عینک طبی ، ایمنی ، صنعتی ، آفتابی ، عدسی های طبی و آفتابی ایمنی می پردازد . این محصول دارای استاندارد های های جهانی نظیر DIN EN 166 است . این شرکت بیش از 180 مدل عینک تولید شده دارد که در مکان های مختلف می توان از آن بهره برد .

یکی از محصولات ایمنی این شرکت عینک مدل WA100A است . این محصول دارای کیفیت بسیار خوبی است و دارای محافظ هایی بر روی دسته هست که چشمان کاربر را از بغل حفظ می کند . این محصول برای مصارفی چون  برشکاری ، سنگ زنی مورد استفاده قرار می گیرد.

این عینک دارای طراحی خاص است و دسته های آن قابل تنظیم می باشند  و دارای لنز های ساخته شده از جنس پلی کربنات است که در برابر پرتو های UV مقاوم می باشد.

عینک ایمنی پارس اپتیک مدل SPORT 0300

یکی از مهمترین عضو های بدن انسان چشم است که به سلطان بدن مشهور است . این عضو با ارزش بسیار حساس است و برای حفظ نگهداری آن باید بسیار کوشا باشید .

یکی از بزرگترین حامیان این عضو با ارزش شرکت پارس اپتیک ( PARS OPTIC ) است که بیش از 30 سال است به تولید انواع عینک طبی ، ایمنی ، صنعتی ، آفتابی ، عدسی های طبی و آفتابی ایمنی می پردازد . این محصول دارای استاندارد های های جهانی نظیر DIN EN 166 است . این شرکت بیش از 180 مدل عینک تولید شده دارد که در مکان های مختلف می توان از آن بهره برد .

یکی از محصولات ایمنی این شرکت عینک مدل SPORT 0300 است . این محصول دارای کیفیت بسیار خوبی است و دارای محافظ هایی بر روی دسته هست که چشمان کاربر را از بغل حفظ می کند . این محصول برای مصارفی چون  برشکاری ، سنگ زنی مورد استفاده قرار می گیرد.

این عینک دارای طراحی کلاسیک است و دارای لنز های ساخته شده از جنس پلی کربنات است که در برابر پرتو های UV مقاوم می باشد.

عینک ایمنی پارس اپتیک مدل PO-757

یکی از مهمترین عضو های بدن انسان چشم است که به سلطان بدن مشهور است . این عضو با ارزش بسیار حساس است و برای حفظ نگهداری آن باید بسیار کوشا باشید .

یکی از بزرگترین حامیان این عضو با ارزش شرکت پارس اپتیک ( PARS OPTIC ) است که بیش از 30 سال است به تولید انواع عینک طبی ، ایمنی ، صنعتی ، آفتابی ، عدسی های طبی و آفتابی ایمنی می پردازد . این محصول دارای استاندارد های های جهانی نظیر DIN EN 166 است . این شرکت بیش از 180 مدل عینک تولید شده دارد که در مکان های مختلف می توان از آن بهره برد .

یکی از محصولات ایمنی این شرکت عینک مدل PO-757 است . این محصول دارای کیفیت بسیار خوبی است و دارای محافظ هایی بر روی دسته هست که چشمان کاربر را از بغل حفظ می کند . این محصول برای جوشکاری و دید در کوره مورد استفاده قرار می گیرد.

این عینک دارای طراحی کلاسیک است و دارای لنز های ساخته شده از شیشه جوشکاری و شیشه کبالت است. این عینک دارای بدنه بسیار سبکی است که از جنس استات سلولز با روکش براق ضد حساسیت تولید شده است .

ین محصول دارای رنگ دودی و سبز با نمره های 4 ، 5 ، 6 ، 9 ، 11 تولید می گردد .

عینک ایمنی پارس اپتیک مدل G200

یکی از مهمترین عضو های بدن انسان چشم است که به سلطان بدن مشهور است . این عضو با ارزش بسیار حساس است و برای حفظ نگهداری آن باید بسیار کوشا باشید .

یکی از بزرگترین حامیان این عضو با ارزش شرکت پارس اپتیک ( PARS OPTIC ) است که بیش از 30 سال است به تولید انواع عینک طبی ، ایمنی ، صنعتی ، آفتابی ، عدسی های طبی و آفتابی ایمنی می پردازد . این محصول دارای استاندارد های های جهانی نظیر DIN EN 166 است . این شرکت بیش از 180 مدل عینک تولید شده دارد که در مکان های مختلف می توان از آن بهره برد .

یکی از محصولات ایمنی این شرکت عینک مدل G200 است . این محصول دارای کیفیت بسیار خوبی است و گاگل می باشد . این محصول برای مصارفی چون  برشکاری ، سنگ زنی مورد استفاده قرار می گیرد.

این عینک دارای لنز های ساخته شده از جنس پلی کربنات است با مقاومت در برابر پرتو های UV است . جنس بدنه از پلی وینیل به رنگ سبز روشن تولید شده است که بسیار راحت و نرم می باشد  دارای چهار سوپاپ تخلیه هوا که از بخار گرفتگی جلوگیری می کند .

عینک جوشکاری پن تایوان

یکی از ملزومات مهم در ر کار صنعتی داشتن لوازم های ایمنی مرتبط با آن کار است که یکی از مهمترین آن عینک جوشکاری پن تایوان است . این عینک شما را از خطرات زیاد در حین جوشکاری حفظ می کند .

 چشمان انسان تا یه میزان نور را بیشتر نمی تواند تحمل کند و بیشتر از آن حد باعث درد زیاد و برق زدگی می گردد و غیر نور زیاد مشکل پیلیسه های که در اثر جوش به سمت چشمان شما پرتاب می گردد را هم دارید .

برای جلوگیری از برخورد پیلیسه های جوش و نور بسیار زیاد جوشکاری و ایمن ماندن شما از خطرات دیگر ما این عینک جوشکاری را به شما پیشهاد می دهیم . این محصول از پلاستیک درجه یک PVC ساخته شده است که دارای لنزهای دودی می باشد که در صورت نیاز می توانید آنها را تعویض نمایید .

مثلا اگر بخواهید در مشاغل و برای فعالیت‌های دیگر از این عینک استفاده کنید، بهتر است لنزهای شفاف (غیر دودی) را به این عینک متصل کنید. با توجه به ابعاد محصول و بند آن، محدودیت سایز برای استفاده از این عینک وجود ندارد. برای جلوگیری از بخار کردن لنزها و راحتی بیشتر کاربر، منفذهایی برای عبور هوا روی بدنه‌ی محصول وجود دارند.

عینک ایمنی جوشکاری برند گاگل امریکا

چشم انسان یکی از مهمترین اجزای بدن است که به سلطان بدن معروف است . این عضو بسیار موثر و پرکاربرد در بدن به نور بیش از اندازه و برخورد اشیا خارجی با خود و گاز های مخرب حساس است و این عوامل باع از بین رفتن آن می گردد .

ما برای جلوگیری از این حوادث به یک محافظ نیاز داریم  که نام این محافظ عینک ایمنی جوشکاری برند گاگل امریکا است . این محصول دارای لنز سبز و پهن از جنس  پلی کربنات و فریم از جنس پلیمر خیلی نرم و مجهز به سوپاپ هایی برای تهویه غیر مستقیم می باشد .

عینک گاگل برای حفاظت در برابر ضربه، جذب غبار، جلوگیری از پاشش مواد شیمیایی و نور جوشکاری مناسب است و دارای قابلیت انعطاف پذیری، تعویض لنز، و دارای قدرت جذب UV معادل ۹۹/۹ درصد می باشد.

این محصول برای کار های الکتریکی غیر قابل استفاده می باشد و برای استفاده در جوشکاری تهیه و تولید گردیده است . جنس فریم این عینک از پلاستیک درجه یک PVC  و جنس طلق آن از پلی کربنات تولید شده است و وزن خالص آن 85 گرم است .

این محصول ساخت شرکت سل استرام ( SELL STROM ) کشور امریکا است و به جرات می توان گفت که یکی از بهترین عینک های تولید شده ایمنی در کل جهان است .

عینک دو جداره UNICO سوئیس

چشم انسان یکی از مهمترین اجزای بدن است که به سلطان بدن معروف است . این عضو بسیار موثر و پرکاربرد در بدن به نور بیش از اندازه و برخورد اشیا خارجی با خود و گاز های مخرب حساس است و این عوامل باع از بین رفتن آن می گردد .

ما برای جلوگیری از این حوادث به یک محافظ نیاز داریم  که نام این محافظ عینک دو جداره UNICO سوئیس است . این محصول دارای لنز سبز و پهن از جنس  پلی کربنات و فریم از جنس پلیمر خیلی نرم و مجهز به سوپاپ هایی برای تهویه غیر مستقیم می باشد .

عینک گاگل برای حفاظت در برابر ضربه، جذب غبار، جلوگیری از پاشش مواد شیمیایی و نور جوشکاری مناسب است و دارای قابلیت انعطاف پذیری، تعویض لنز، و دارای قدرت جذب UV معادل ۹۹/۹ درصد می باشد.

این محصول برای کار های الکتریکی غیر قابل استفاده می باشد و برای استفاده در جوشکاری تهیه و تولید گردیده است . جنس فریم این عینک از پلاستیک و جنس طلق آن از پلی کربنات تولید شده است و وزن خالص آن 105 گرم است .

این محصول ساخت کشور سوئیس است و به جرات می توان گفت که یکی از بهترین عینک های تولید شده ایمنی در کل جهان است .

عینک ایمنی جوشکاری یووکس آلمان

یکی از مهترین عضو های بدن انسان که به سلطان بدن معروف است چشم است و ما برای این عضو ارزشمند شما عینک ایمنی جوشکاری یووکس آلمان را پیشنهاد می کنیم . این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است و دارای استاندارد ISO 9001 می باشد .

این عینک شما را در برابر خطراتی همچون گرد و غبار، میست ها، مواد شیمیایی، حرارت، ضربات، پاشش مواد، براده ها و ... بیمه می کند و از چشمان با ارزش شما محافظت می نماید .

با دانستن مخاطرات شغلی و بررسی ویژگی های عینک مورد نیاز، افراد می توانند بهترین انتخاب را داشته و عینک ایمنی متناسب با مخاطرات شغلی خود انتخاب کرده و از آن استفاده کنند.

این عینک جوشکاری مطابق با علم ارگونومی ساخته شده و از این جهت راحتی بی نظیر و دید گسترده ای را برای کاربر فراهم میکند . دسته های این عینک جوشکاری از جنس پلاستیک بوده و قابل تنظیم در بالا و پایین بوده و طول دسته نیز قابل تنظیم می باشد، دسته عینک جوشکاری انعطاف دوبرابر داشته و به نحوی بر روی سر شخص کاملاً فیکس و دارای سپر های جانبی مخصوص جوشکاران می باشد.

شیشه های این عینک جوشکاری برای جوشکاری و برشکاری با گاز استیلن مناسب می باشد.  قابل ذکر است که این عینک مطابق با استاندارد EN 166  (وسایل حفاظت شخصی از چشم) می باشد.

عینک بغل دار تک پلاست

بی شک یکی از حساس ترین و مهم ترین از اعضای بدن چشم است که در هنگام کارهای صنعتی بیشترین آسیب را متحمل می شود . این محصول دارای کیفیت بسیار خوبی است و محصول کشور عزیزمان ایران است .

شما با استفاده از این محصول می توانید چشمان خود را در برابر گرد و غبار ، پیلیسه ، گازهای خطرناک ، ضربات و پاشش مواد بیمه کنید .

عینک ایمنی گرد دودی اخوان

یکی از محصولات با کیفیت کشور عزیزمان ایران عینک ایمنی گرد دودی اخوان است که برای صنایع جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول دارای کیفیت معمولی است و قیمت آن نسبت به محصولات مشابه بسیار ارزان می باشد . این عینک دارای پوشش کامل ناحیه چشم است و شیشه یا لنز آن دودی است و فریم دور آن زرد می باشد .

عینک ایمنی گرد سفید اخوان

یکی از محصولات با کیفیت کشور عزیزمان ایران عینک ایمنی گرد سفید اخوان است که برای صنایع سنگ زنی و برخورد هرگونه اشیا به چشم مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول دارای کیفیت معمولی است و قیمت آن نسبت به محصولات مشابه بسیار ارزان می باشد .

این عینک دارای پوشش کامل ناحیه چشم است و شیشه یا لنز آن دودی است و فریم دور آن زرد می باشد . از این عینک امروزه برای صنایع سنگ زنی ، کارخانه گچ و سیمان و ... استفاده می گردد .

عینک ایمنی مدل نیکان اخوان

عینک ایمنی یکی از اصلی ترین لوازم ایمنی محافظت از چشم است که در کارهای صنعتی یک وسیله لازم است . عینک ایمنی مدل نیکان اخوان یکی از تجهیزات لازم مورد استفاده صنایع جوشکاری ، نجاری ، تراشکاری و ساختمانی است که دارای کیفیت و قیمت مناسبی است .

این محصول دارای ابعاد 9*11 است و حدودا 300 گرم وزن دارد و از جنس پلاستیک ساخته شده است . این عینک چون از شیشه دو جداره ساخته شده است برای کلیه کارهای صنعتی مناسب است .

عینک ایمنی مدل ماهان اخوان

عینک ایمنی یکی از اصلی ترین لوازم ایمنی محافظت از چشم است که در کارهای صنعتی یک وسیله لازم است . عینک ایمنی مدل ماهان اخوان یکی از تجهیزات لازم مورد استفاده صنایع سنگ زنی ، نجاری ، تراشکاری و ساختمانی است که دارای کیفیت و قیمت مناسبی است .

این محصول وزن سبکی دارد و از جنس پلاستیک ساخته شده است . امروزه محصولات اخوان رقیبی جدی برای محصولات خارجی است .

عینک ایمنی مدل فراز اخوان

عینک ایمنی یکی از اصلی ترین لوازم ایمنی محافظت از چشم است که در کارهای صنعتی یک وسیله لازم است . عینک ایمنی مدل فراز اخوان یکی از تجهیزات لازم مورد استفاده صنایع سنگ زنی ، نجاری ، تراشکاری و ساختمانی است که دارای کیفیت و قیمت مناسبی است .

این محصول وزن سبکی دارد و از جنس پلاستیک ساخته شده است . امروزه محصولات اخوان رقیبی جدی برای محصولات خارجی است .

عینک ایمنی بغل دار کرکره ای تک پلاست

عینک ایمنی بغل دار کرکره ای تک پلاست یکی از محصولات با کیفیت کشور ایران است که امروزه بسیار از صنعتگران از آن استفاده می کنند . این محصول ساخته شده از پلاستیک است .

این محصول بغل کرکره ای است و کاربرد آن این است که هنگام کار اجسام از بغل به چشم آسیب وارد نکنند . این عینک ها به صورت دودی و شفاف مورد استفاده قرار می گیرد .