کلاه ایمنی
  • کلاه ایمنی

کلاه ایمنی FULL BRIM CANASAFE-IMPACTOR 1

جنس پوسته پلی ، اتیلن باچگای بالا (HDPE) اشباع شده و پوشش املاح دفع کننده اشعه UV میباشد،دارای سیستم تعلیق مفصل گردان (SWIVEL) به منظور ایجاد حداکثر راحتی توام با بالا رفتن سح ضربه گیری .

کلاه ایمنی CANASAFE IMPACTOR I

جنس پوسته پلی ، اتیلن باچگای بالا (HDPE) اشباع شده و پوشش املاح دفع کننده اشعه UV میباشد،دارای 6 نقطه جاذب نیرو که باعث بالا رفتن سطح ضربه گیری می گردد . دارای سیستم تنظیم سایز PUSHLOC و قابلیت تنظیم دارد.

کلاه-ایمنی-CANASAFE-IMPACTOR-II

جنس پوسته (ABS) اشباع شده با پوشش املاح دفع کننده اشعه UV . دارای شکاف هایی در قسمت فوقانی (جلویی) کلاه بای جریان یافتن هوا بین محیط داخل و پوسته و در نتیجه تعدیل دمای داخل ، دارای 6 نقطه جاذب نیرو با الیاف ابریشمی که کمک شایانی به بالا رفتن سطح ضربه گیری می کند . دارای سیستم تنظیم سایز PUSHLOC و قابلیت تعویض عرق گیر .

کلاه ایمنی CANASAFE IMPACTOR III

جنس پوسته (ABS) اشباع شده و پوشش املاح دفع کننده اشعه UV میباشد،دارای شکاف هایی در قسمت فوقانی (جلویی) کلاه برای جریان یافتن هوا بین محیط داخلو پوسته و در نتیجه تعدیل دمای داخلی . دارای 6 نقطه جاذب نیرو با الیاف ابریشمی که کمک شایانی به بالا رفتن سطح ضربه گیری می کند . دارای سیستم تنظیم سایز PUSHLOC و قابلیت تعویض عرق گیر .

کلاه ایمنی کار در ارتفاع JSP-EVO LIGHT

کلاهی با آسایش و ایمنی بالا برای کاربران در شرایط کار در ارتفاع ، بسیار سبک (وزن تقریبی 300 گرم ) . پوسته خارجی کلاه از جنس پلیمر مقاوم ABS می باشد . بند و یراق داخلی کلاه با 6 نقطه اتکا و عرق گیر پیشانی در این کلاه جهت تامین آسایش بیشتر از الیاف تمام پنبه با پوششی از ترکیبات پلی یورتان نرم و متخلخل تولید شده است .

کلاه فوق دارای خاصیت عایق الکتریکی کلاس صفر و استاندارد EN 50365:2002 بوده و کلاه برای محدوده دمای محیط از 20- درجه لغایت 50+ درجه سانتیگراد ساخته شده است.

کلاه ایمنی کار HATTER MAN-MK3

جنس پوسته پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) میباشد. دارای 6 نقطه جاذب نیرو که به وسیله تسمه های ابریشمی باعث بالا رفتن سطح ضربه گیری می شود . دارای سیستم تنظیم سایز کمربندی PINLOC میباشد.

کلاه ایمنی و عایق برق HATTER MAN-MK6

طراحی زیبا و سبک این کلاه با در نظر گرفتن کلیه خصوصیات ایمنی و محافظتی کامل برای فرد استفاده کننده تولید شده است و جنس پوسته کلاه (HDPE) بوده که با در نظر گرفتن 6 نقطه جاذب نیرو با الیاف ابریشمی کمک شایانی به بالا رفتن سطح ضربه گیری شده است . سیستم تنظیم سایز PUSHLOC و دارای عرق گیر پیشانی میباشد.

کلاه ایمنی و عایق برق HATTERMAN-MK7

در طراحی منحصر به فرد این کلاه با تعبیه یک ویزور محافظ چشم کشویی و ، در نظر گرفتن 6 نقطه جاذب نیرو با الیاف ابریشمی کمک شایانی به بالا رفتن سطح ضربه گیری شده است . سیستم تنظیم سایز PUSHLOC و دارای عرق گیر پیشانی .

کلاه ایمنی و عایق برق deorf7

کلاه ایمنی با ویژگیهای بسیار بالا دارای دو نوع عایق برق و معمولی . سبک وزن و راحت پوسته از جنس آکریلو نیتریل بوتادین استایرن یا همان ABS با چگالی بالا که با آمیخته شدن با املاح UV مقاومت و طول عمر ویژه ای به کلاه بخشیده است و به وسیله بند و یراق ابریشمی با نقاط اتصال شش گانه و تنظیم جعجغه ای (TWIZLOC) راحتی و امنیتی خاص برای کاربر میکند.

در نوع ایمنی دارای شکافهایی در قسمت فوقانی کلاه که باعث جریان هوا بین محیط داخل و پوسته و در نتیجه تعدیل دما می شود .

کلاه ایمنی MATRIX-MAX2

کلاه ایمنی با طراحی زیبا پوسته از جنس آکریلو نیتریل بوتادین استایرن یا همان ABS با چگالی بالا که با آمیخته شدن با املاح UV مقاومت و طول عمر ویژه ای به کلاه بخشیده است و به وسیله بند و یراق ابریشمی با نقاط اتصال شش گانه و تنظیم (TWIZLOC) راحتی و امنیتی خاص برای شما ایجاد میکند .

کلاه ایمنی matrix max 3

کلاه ایمنب با ویژگیهای بسیار بالا و سبک وزن (وزن 200 گرم ) پوسته از جنس آکریلو نتریل بوتادین استایرن یا همان ABSبا چگالی بالا که با آمیخته شدن با املاحUV مقاومت و طول عمر ویژه ای به کلاه بخشیده است و به وسیله بند و یراق ابریشمی با نقاط اتصال شش گانه و تنظیم ( TWIZLOC) راحتی و امنیتی خاص برای شما ایجاد میکند.

کلاه ایمنی climax – tirreno

کلاه ایمنب با طراحی زیبا (وزن تقریبی 300 گرم ) پوسته از جنس آکریلو نیتریل بوتادین استایرن یا همان ABS با چگالی بالا که به وسیله بند و یراق ابریشمی با نقاط اتصال شش گانه و تنظیم ریگلاژی (TWIZLOC) راحتی و امنیتی خاص برای شما ایجا می کند و دارای رنگبندی خاص می باشد .

کلاه ایمنی VICTORIA

کلاه ایمنی با طراحی منحصر به فرد ( وزن تقریبی 350 گرم ) کلاه از جنس آکرلو نیتریل بوتادین استایرن یا همان ABS با چگالی بالا که به وسیله بند و یراق ابریشمی با نقاط اتصال چهارگانه و تنظیم (TWIZLOC) راحتی و امنیتی خاص برای شما ایجاد میکند.

کلاه ایمنی midas

جنس پوسته پلی ، اتیلن باچگای بالا (HDPE) میباشد .وجود 6 نقطه جاذب نیرو که به وسیله تسمه های ابریشمی باعث بالا رفتن سطح ضربه گیری می شود . دارای شکاف هایی در قسمت فوقانی (جلویی) کلاه که باعث جریان هوا بین محیط داخل و پوسته و در نتیجه تعدیل دما می شود . سیستم تنظیم سایز کمربندی نسل جدید میباشد.

کلاه ایمنی TAK PLAST

جنس پوسته پلی اتیلن (PE) میباشد. یراق داخلی یک تکه پلاستیکی ، دارای عرق گیر و سیستم تنظیم به صورت کمربندی می باشد .

کلاه ایمنی RASHID

جنس پوسته پلی اتیلن (PE) میباشد . یراق داخلی یک تکه پلاستیکی ، دارای عرق گیر و سیستم تنظیم به صورت کمربندی می باشد.

کلاه نقاب دار ایمنی uvex-pheos

کلاهی سبک وزن در عین حال با ضریب ایمنی و راحتی بالا دارای 3 دریچه عبور هوا جهت تهویه هوای مابین سر و پیوسته کلاه دارای قابلیت بسته یا باز شدن را دارد . دارای سیستم تعلیق فشار شش نقطه ای و با تنظیم ریگلاژی (TWIZLOC)

کلاه ایمنی کار در ارتفاع PETZL – VERTEX VENT

بالاترین ضریب ایمنی توام با امکانات ویژه از قبیل دریچه های تهویه هوا که به صورت کشویی طراحی شده تا متناسب با تهویه مورد نیاز تنظیم گردد .

دارای شش نقطه اتکا داخلی و سیستم تنظیم منحصر به فرد که سر را در مرکز کلاه قرار داده و ایمنی دو چندانی را برای کاربر فراهم میکند . استفاده از چاه بند محکم خطر افتادن کلاه از سردر حین سقوط و یا ضربه حذف میگرد.

کلاه ایمنی کار در ارتفاع HATERMAN – SKYWORKER

کلاهی با آسایش و ایمنی بالا برای کاربران در شرایط کار در ارتفاع و فعالیت در شیب های تند ، بسیار سبک ( وزن تقریبی 300 گرم ) پوسته خارجی کلاه از جنس پلیمر مقاوم ABS می باشد . بند و یراق داخلی از نوار های نگهدارنده ابریشمی تولید شده با تکنولوژی کمربند ایمنی خودرو لاه با 6 نقطه اتکا و عرق گیر پیشانی در این کلاه جهت تامین آسایش بیشتر از الیاف تمام پنبه با پوششی از ترکیبات پلی یورتان نرم و متخلخل تولید شده است . کلاه فوق دارای خاصیت عایق الکتریکی کلاس صفر و استاندارد EN 50365:2002 بوده و کلاه برای محدوده دمای محیط از 20- درجه لغایت 50- درجه سانتیگراد ساخته شده است . استاندارد EN 397 دارای استاندارد Bs5240 از پژوهش گاه نیرو .

کلاه ایمنی کار در ارتفاع PARS SAFE

ایمنی بالا برای کاربران در شرایط کار در ارتفاع و فعالیت در شیب های تند ، بسیار سبک (وزن تقریبی 350 گرم ) ، پوسته خارجی کلاه از جنس پلیمر مقاوم ABS می باشد . بند و یراق داخلی از نوارهای نگهدارنده ابریشمی با 6 نقطه اتکا و سیستم تنظیم سایز PUSHLOC بوده که با خمایت بند زیر چانه قوی از افتادن کلاه از روی سر جلوگیری میگردد.

کلاه ایمنی WILSSON 2000

جنس پوسته کلاه پلی اتیلن (PE) میباشد . یراق داخلی یک تکه پلاستیکی که با یراق پلاستیکی ، دارای عرق گیر و سیستم تنظیم به صورت کمربندی می باشد.

کلاه عملیاتی و آتش نشانی MOBY-DNA

پوسته خارجی این کلاه از الیاف بلند و نسوز فایبر گلاس تولید شده که ضمن داشتن استحکام عالی از مقاومت حرارتی بسیار بالا برخوردار میباشد . در طراحی این کلاه استحکام استقرار کلاه روی سر صرفا به بند زیرچانه محول نگشته و به وسیله سیستم طراحی شده ددرون کلاه و قرار دادن بالشتک های داخلی که دور سر قرار گرفته اند کلاه را بر روی سر محکم میکند. نقاط قوت این کلاه عینک های محافظ که به صورت کشویی میباشد دارای دو پیچ تنظیم جهت بهتر قرار گرفتن بر روی صورت میباشد .

این محصول دارای دو عینک محافظ صورت میباشد که یکی از جنس پلی کربنات و دیگری شیلد طلایی رنگ که از جیوه پوشیده شده و که می تواند علاوه بر صدمات میکانیکی در هنگام مقابله با آتش ، پرتوها مضره و گرمای ناشی از شعله را بازتاب دهد .

محافظ پشت گردنی این کلاه از جنس KEVLAR با روکش آلومینیومی بوده که از نظر سایز پوشش مناسب تری نسبت به سایز نمونه های مشابه خود دارد .

کلاه عملیاتی و آتش نشانی MSA-GALLET FISF

این کلاه با ساختار ویژه خود توانسته بالاترین سطح امنیتی و امنیت را برای آتش نشان ها فراهم کند . پوسته خارجی این کلاه از جنس پلی آمید سخت بوده که مقومتی مناسب را در برابر دمای بالا و ضربات حین کاردار میباشد . بند زیر چانه بزرگ با نقاط تنظیم سه گانه و آرگونومی مناسب چانه گیر باعث ثبات کامل کلاه بر روی سر میباشد . نقاط قوت این کلاه محافظ های صورت کشویی این محصول میباشد که یکی از جنس پلی کربنات شفاف با چگالی بالا برای انجام امور عمومی حین عملیات بوده و شیلد کشویی دوم که به وسیله لایه طلایی رنگ از جیوه پوشیده شده میتواند در هنگام مقابله با آتش ، پرتوها مضره و گرمای ناشی از شعله را بازتاب دهد. این کلاه با استفاده از یک لایه نومکس با روکش آلومینیومی که در پشت کلاه نصب میگردد محافظت از گردن را کامل میکند .

کلاه عملیاتی و آتش نشانی PAB FIRE

این کلاه با بدنه کوپلیمر ABS دارای مقاومت گرمایی بسیار بالا ، سبک و راحت ، مجهز به طلق محافظ صورت عایق گرما و محافظ پشت گردن از جنس NOMEX با پوشش آلومینیومی ، از معروف ترین کلاه های آتش نشانی تولید اروپا بوده و دارای استاندارد CE  و تولید شده طبق ضوابط بین المللی FPA می باشد.

کلاه نقاب دار ایمنی TOP CAP IGP

طراحی بسیار زیبا ، که همواره با متریال مصرفی مرغوب محصولی مقاوم و سبک ( وزن تقریبی 100 گرم ) را ارائه می دهد . جنس کلاه ، کتان درجه یک 500 گرمی که با داشتن کاپ داخلی HDPE سر را از برخورد اجسام سخت محافظت میکند . کلاه فوق دارای حفره هایی جهت تهویه هوا می باشد که مانع از عرق کردن س می شود .

کلاه های نقاب دار

به طور کلی این گونه کلاه ها به دو دسته از نظر متریال مصرفی تقسیم میگردد پارچه های کتان و فلامنت ویسکوز از نظر طراحی به چهار دسته : شش ترک یا بیسبالی / کلاه جلو تلویزیونی / کلاه آفتابگیر نقاب دار / کلاه پشت توری

کلاه های آکاردئونی یکبار مصرف

نسل جدید کلاههای یکبار مصرف که به دلیل نوع پارچه مصرفی ( اسپان باند 17 گرمی ) و کش های سبک ، بدون ایجاد تعریق و فشار کش بر روی سر ، احساس راحتی بسیار بالا برای مصرف کننده ایجاد میکند .

کلاه نقاب دار ایمنی pheos

کلاه نقاب دار ایمنی pheos یکی از کلاه های ایمنی نقاب دار است که دارای ضریب ایمنی بالا و راحتی فوق العاده زیادی است . این محصول دارای 3 دریچه عبور هوا بین سر و پوسته است و قابلیت بسته و باز شدن نقاب را دارد و همچنین این کلاه داری سیستم تعلیق فشار 6 نقطه ای همراه با تنظیم ریگلاژی دارد.

کلاه ایمنی MSA full brim

کلاه ایمنی MSA full brim یکی از محصولات محافظ سر می باشد که دفع کننده اشعه UV است و دارای سیستم تعلیق مفصل گردان به منظور ایجاد حداکثر راحتی توام با بالا رفتن سطح ضربه گیری است . این محصول ساخته شده از جنس پلی اتیلن است و با چگالی بالا (HDPE) اشباع شده است .

کلاه ایمنی HATTERMAN مدل Full Brim

کلاه ایمنی HATTERMAN مدل Full Brim یکی از محصولات محافظت شخصی است که از سر کاربر محافظت می کند . این محصول قابلیت تنظیم سایز ریگلاژی را دارد و دارای نقاب 360 درجه است که امروزه در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی از این مدل استفاده می گردد . این محصول دارای عرق گیر پیشانی از جنس پلی اورتان الیاف دار بند ابریشمی است .

کلاه ایمنی مدل رویال اخوان

کلاه ایمنی مدل رویال اخوان یکی از کلاه های موجود در بازار ایمنی است که دارای کیفیت و قیمت مناسبی است . این محصول برای جلوگیری از برخورد هرگونه آسیب به سر اپراتور تهیه و تولید شده است .

این کلاه امروزه در صنایع ساخت‌ و ساز، کار در معدن یک وسیله ایمنی اجباری است و همه از آن استفاده می نمایند . علت استفاده از آن جلوگیری از برخورد و سقوط اشیاء از ارتفاع ، گیر کردن موی سر در بین قسمت های متحرک ماشین آلات ، آتش گرفتن موی سر و کلیه حوادثی از این قبیل که ممکن است جان شما را تهدید کند کاربرد دارد .