محافظ های شنوایی
  • محافظ های شنوایی

CANASAFE-LIBRA H

گوشی ایرماف هدبند ، با بالشتک های نرم از جنس فوم نرم با روکش PVC که بر روی دسته هایی از جنس فولاد ضد زنگ قرار گرفته ، جنس بدنه گوشیها ABS بوده که در کنار عملکرد مناسب ، طول عمر بسیار بالایی دارد . قابل ارائه در دو نوع : بالای سر و قابل نصب بر روی کلاه ایمنی

CANASAFE – LIBRA L

گوشی ایرماف هدبند ، با بالشتک های نرم از جنس فوم نرم با روکش PVC که بر روی دسته هایی از جنس فولاد ضد زنگ قرار گرفته ، جنس بدنه گوشیها ABS بوده که در کنار عملکرد مناسب ، طول عمر بسیار بالایی دارد .وزن تقریبی این محصول 190 گرم است. قابل ارائه در دو نوع : بالای سر و قابل نصب بر روی کلاه ایمنی

CANASAFE – LIBRA M

گوشی ایرماف هدبند ، با بالشتک های نرم از جنس فوم نرم با روکش PVC که بر روی دسته هایی از جنس فولاد ضد زنگ قرار گرفته ، جنس بدنه گوشیها ABS بوده که در کنار عملکرد مناسب ، طول عمر بسیار بالایی دارد . قابل ارائه در دو نوع : بالای سر و قابل نصب بر روی کلاه ایمنی

DECIBEL-EM101

گوشی روی گوش ایمنی DECIBEL با وزن بسیار پایین 160 گرم . توانسته توام با ایمنی و راحتی صرفه اقتصادی مناسبی برای مجموعه های استفاده کننده داشته باشد . این نوع گوشی که در مدل رو کلاهی و بالای سر تولید می گردد به صورت کشویی قابل تنظیم می باشد .

DECIBEL-EM2000

ایرماف با دسته های بالشتکی قابل تنظیم کشویی و طراحی زیبا که توام با رعایت استاندارد های جهانی و وزن بسیار پایین 170 گرمی خود راحتی و امنیت خاصی برای کاربر فراهم میکند.

EP-107

گوشی ایرماف هدبند ، با بالشتک های نرم از جنس PVC که بر روی دسته هایی از جنس فولاد ضد زنگ قرار گرفته ، جنس بدنه گوشیها ABS بوده که در کنار عملکرد مناسب طول عمر بسیار بالایی دارد تمام این امکانات با وزن تقریبی 225 گرم راحتی خاصی را برای کاربر ایجاد میکند.

3M-PELTOR H9

بالاترین میزان حفاظت از سیستم شنوایی ، جنس بدنه از ABS قابلیت تنظیم کشویی به منظور راحتی و حفاظت کامل ، استفاده از فوم نرم در ناحیه متصل به صورت کاربر با روکش PVC برای راحتی بیشتر .وزن تقریبی این محصول 190 گرم می باشد . قابل ارائه در دو نوع : بالای سر و قابل نصب بر روی کلاه ایمنی

3M-PELTOR H10

پرطرفدارترین گوشی ایمنی در جهان ، جنس بدنه ABS که مقاومت و طول عمر بالایی دارد . با دسته هایی از جنس استیل ضد زنگ که با قابلیت تنظیم کشویی ، استفاده برای تمامی کاربران را مهیا ساخته . استفاده از فوم نرم در ناحیه متصل به صورت کاربر . قابل ارائه در دو نوع : بالای سر و قابل نصب بر روی کلاه ایمنی

HOWARD-LIGHT-1.3

بالاترین میزان راحتی با بالشتک های نرم از جنس فوم با روکش PVC که در نواحی دور گوش و بالشتک دسته ها استفاده شده است .دسته ها از جنس فولاد ضد زنگ و با حالت فنری مطلوب ، جنس بدنه گوشیها ABS بوده که در کنار ملکرد مناسب ، طول عمر بسیار بالایی دارد.

HOWARD LIGHT LOF

طراحی زیبا و کم حجم این محصول ، در کنار تاشو بودن آن محبوبیت این کالا را دو چندان کرده ، در کنار این طراحی زیبا بالشتک های بسیار نرم در ناحیه پیرامون گوش راحتی را برای کاربر فراهم میکند . دسته ها از جنس فولاد ضد زنگ و با حالت فنری مطلوب که با روکشی از فوم و پارچه زیبایی کار را حفظ می گردد . جنس بدنه گوشیها از جنس ABS بوده که در کنار عملکرد مناسب ، ضربه پذیری بالا را برای گوشی فراهم کرده است .

HOWARD LIGHT T3

گوشی ایمنی با قابلیت ضد الکتریسیته ، تولید شده از جنس PVC که انتخابی ایده آل برای محیط هایی ( با تراز فشار صوتی بین 100 تا 105 دی سی بل ) است و میتواند حفاظت مطلوبی را تقریبا برای تمام فرکانس های صدای محیطی تامین نماید. قابلیت تنظیم ارتفاع گوشی : این ویژگی کمک می کند که گوشی در تمام طول مدت استفاده روی سر ثابت بماند .

HOWARD LIGHT V3

گوشی ایمن با قابلیت تغیر کاربردی از هد بند به پشت گردنی ، این گوشی با تغیر موقعیت بر روی سر این امکان را به کاربر میدهد که هم زمان با گوشی از سایر تجهیزات ایمنی دیگر استفاده کند . ویژگی خاص که این گوشی را متمایز می کند . قابلیت ضد الکتریسیته بودن آن است . در تولید آن از جنس ABS استفاده شده که مقاومت و تولید عمر مفیدی به آن میدهد .

BUFFALO – BE110

طراحی زیبا ، سبک و مقاوم در برابر ضربه جنس بدنه گوشی ، ABS جنس دسته ها استیل ضد زنگ قابل تنظیم که به همراه بالشتک های چرم مصنوعی با کمترین فشار روی سر و گوش حتی در استفاده های طولانی مدت هر دوره .

BUFFALO – BE112

طراحی زیبا ، سبک و مقاوم در برابر ضربه جنس بدنه گوشی ، ABS جنس دسته ها پلی اتیلن با انعطاف بالا و قابل تنظیم که به همراه آرگونومی خاص خود میتواند به عنوان گوش پشت گردنی هم استفاده نمود .

JSP – BIG

طراحی فوق العاده که با ارگونومی خاص خود به کاربر این امکان را میدهد که در دو حالت پشت گردنی و هدبند از آن استفاده کند . تولید شده از جنس ABS که با وزن پایین خود انتخابی مناسب میباشد.

JSP – CLASSIC

گوشی ایر ماف هدبند ، با بالشتک های نرم از جنس PVC که بر روی دسته هایی از جنس فولاد ضد زنگ قرار گرفته ، جنس بدنه گوشیها ABS بوده که در کنار عملکرد مناسب و طول عمر بسیار بالایی دارد . تمام این امکانات باوزن تقریبی 225 گرم راحتی خاصی را برای کاربر فراهم می کند.

ایرپلاگ 3M-1271

ایربلاگ سه پله ، دارای قوطی کمری و به همراه بند متصل کننده دو گوشی به یکدیگر جنس گوشی آلاستومر ضد حساسیت و جنس قوطی آن پلی اتیلن میباشد.

ایرپلاگ BUFFALO 29DB

تنها ایرپلاگ پنج پله موجود در بازار ، دارای قوطی و به همراه بند متصل کننده دو گوشی به یکدیگر جنس گوشی TPE ضد حساسیت و جنس قوطی آن PE میباشد. این گوشی به دلیل پنج سطح فلنج تقریبا برای تمامی کانال گوش مناسب است .

ایرپلاگ BUFFALO

ایرپلاگ سه پله ، دارای قوطی و به همراه بند متصل کننده دو گوشی به یکدیگر جنس گوشی ترکیبی از سیلیکون . این گوشی به دلیل پنج سطح فلنج کونیک شکل تقریبا برای تمامی کانال گوش مناسب است .

ایرپلاگ EAR

یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین محصولات کمپانی EAR بوده که از نظر طراحی فلنج های سه گانه با قوس بالا کاملا منحصر به فرد میباشد. دارای قوطی و به همراه بند متصل کننده دو گوشی به یکدیگر جنس گوشی الاستومرضد حساسیت میباشد.

ایرپلاگ CANASAFE

ایرپلاگ چهار پله تولید کمپانی صاحب نام CANASAFE می باشد . دارای قوطی و به همراه بند متصل کننده دو گوشی به یکدیگر جنس گوشی الاستومر ضد حساسیت و جنس قوطی آن پلی اتیلن میباشد .

ایرپلاگ ELVEX

این پلاگ چهار پله ، دارای قوطی و به همراه بند متصل کننده دو گوشی به یکدیگر را دارد . جنس گوشی الاستومر ضد حساسیت و جنس قوطی آن پلی اتیلن میباشد . این گوشی به دلیل چهار سطح فلنج تقریبا برای تمامی کانال های گوش مناسب است .

ایرپلاگ HOWARD LIGHT

ایرپلاگ سه پله ، دارای قوطی و به همراه بند متصل کننده دو گوشی به یکدیگر می باشد . جنس این گوشی ترکیبی از سیلیکون میباشد که پس از قرارگرفتن در کانال گوش با حرارت بدن شکل خود را با حفره میانی گوشه مشکل کرده و از خستگی زودرس برای کاربر جلوگیری میکند. ضد حساسیت و جنس قوطی آن از پلی اتیلن میباشد . این گوشی به دلیل سه سطح فلنج کونیک شکل تقریبا برای تمامی کانال گوش مناسب است .

ایرپلاگ BILSOM

صداگیر ایرپلاگ BILSOM 303 این محصول از اسفنج بهداشتی و نزم با انعطاف پذیری بالا و سطح کاملا صاف و مسطحی تولید شده است . زمان بازگشت مناسب و مطابق با استاندارد را دارد و همچنین طراحی دو رنگ این محصول زیبایی خاصی به آن میدهد.

ایرپلاگ JSP

تولید شده از فوم پلی اورتان صد حساسیت ، با طراحی مخروطی شکل به رنگ سبز روشن مدت زمان ریکاوری ایرپلاگ در داخل گوش برابر با استاندارد های جهانی میباشد.

ایرپلاگ EAR

ایرپلاگی محبوب از جنس فوم پلیمریزه شده ، دارای توان بالای صداگیری ، مطلوب برای انواع کانال های گوش ، شکل استوانه منحصر به فرد این محول توام با زمان برگشت پذیری و سطح بالای درز گیری آن باعث محبوبیت دو چندان محصول فوق شده است . مقاومت این ایرپلاگ در برابر تعریق و رطوبت راحتی ایده آل برای استفاده در شرایط گرم و مرطوب فراهم کرده است .

ایرپلاگ NORTH

تولید شده از فوم نرم پلی اورتان ، با طراحی مخروطی شکل به رنگ نارنجی روشن بازگشت پذیری مناسب و عدم ایجاد حساسیت در کانال گوش حتی در مناطق گرم و مرطوب.

ایرپلاگ HOWARD LEIGHT مدل BILSOM 303

یکی از راه های آسیب ندیدن گوش های شما در هنگام کارهای پر سرو صدای زیاد استفاده از تو گوشی های یا ایرپلاگ HOWARD LEIGHT مدل BILSOM 303 است که بسیار با کیفیت است و توانایی جلوگیری صدا تا 33 دیسیبل را دارد .

این محصول به خاطر کیفیت بالایی که دارد مناسب استفاده برای زمان های طولانی است و یکی از علت های راحتی این محصول داشتن فوم پلی اورتان و پوسته نرم آن است .

این ایرپلاگ دارای پوسته نرم و ضد گرد و غبار است که مانع از تجمع یافتن و کنده شدن و ورود هرگونه آلودگی به کانال گوش می گردد . این ایرپلاگ دارای مدل های 303 و 304 است و بدون بند تهیه و تولید گردیده است .

ایرپلاگ HOWARD LEIGHTمدل QUIET

یکی از راه های آسیب ندیدن گوش های شما در هنگام کارهای پر سرو صدای زیاد استفاده از تو گوشی های یا ایرپلاگ HOWARD LEIGHT مدل QUIET است که بسیار با کیفیت است و توانایی جلوگیری صدا تا 28 دیسیبل را دارد .

این محصول به خاطر کیفیت بالایی که دارد مناسب استفاده برای زمان های طولانی است و یکی از علت های راحتی این محصول داشتن فوم پلی اورتان و پوسته نرم آن است .

این ایرپلاگ دارای طراحی انحصاری می باشد که دارای جابه جایی آسان است و قدرت جذب بسیار بالایی دارد و این ایرپلاگ طوری طراحی شده است که بدون چرخش است .

ایرپلاگ 3M مدل CLASSIC

یکی از راه های آسیب ندیدن گوش های شما در هنگام کارهای پر سرو صدای زیاد استفاده از تو گوشی های یا ایرپلاگ ایرپلاگ 3M مدل CLASSIC است که بسیار با کیفیت است و توانایی جلوگیری صدا تا 29 دیسیبل را دارد .

این محصول داخل گوش کاربر به آرامی ریکاور می گردد و ضد حساسیت است و در برابر شعله بسیار مقاوم است . این ایرپلاگ دارای رنگ زرد روشن است و مطابق با شکل کانال انسان ساخته شده است و این یکی از عوامل راحتی این محصول است .

این ایرپلاگ دارای لایه فوم بسیار مقاوم و پایدار است که از متلاشی شدن یا تا شدن در گوش جلوگیری می کند .

ایرپلاگ UVEX مدل دو پله و سه پله

یکی از عضو های مهم در بدن گوش است که وظیفه سیستم شنوایی انسان را بر عهده دارد و ما برای مراقبت از از ین عضو با ارزش گوشی های داخلی یا ایرپلاگ UVEX مدل دو پله و سه پله را به شما پیشنهاد می دهیم .

این محصول دارای یک پلیمر بسیار نرم است که نفوظ ناپذیری راحت و موثری را ایجاد می نماید . این گوشی در برابر مواد زائد داخل گوش مقاوم  است و از جنس PVC مناسب تر است . این گوشی طوری طراحی شده است که برای پوست های حساس ، ضد آلرژی و ضد حساسیت است .

ایرپلاگ UVEX دارای مدل های  WHISPER SUPREME 2111 ، WHISPER 2111  ، WHISPER DETEC 2111 می باشد .

نگهدارنده ایرپلاگ UVEX مدل DISPENSER 2112

گوشی های ایرپلاگ دارای مدل های مختلفی است که برای نگهداری به صورت بهداشتی این گوشی ها شما به یک ظرف نیاز دارید که این ظرف محصول شرکت UVEX است که نام این مدل DISPENSER 2112  است .

این ایرپلاگ ها قابل نصب بر روی دیوار هستند و روی میز کار نیز می توان از این محصول نگهداری کرد . این محصول در محفظه بسیار شکیل شفاف است که می توانید در صورت تمام شدن گوشی ها آن را شارژ کنید . خروجی کاملا بهداشتی و جلوگری از آلودگی گوشی ها از حسن های این محصول است .

 

ایرپلاگ UVEX مدل X-CAP 2125

ایرپلاگ UVEX مدل X-CAP 2125 یکی از محصولات با کیفیت شرکت UVEX است که دارای کیفیت بسیار خوبی است . این محصول شکل هدست دارد و به راحتی در گوش کاربر جای می گیرد و دسته های آن قابل تنظیم و باز و بسته شدن است .

گوشی ایمنی مدل ونوس اخوان

گوشی ایمنی مدل ونوس اخوان یکی از محصولات محافظت شنوایی ایرانی است که ساخته شده و برگرفته شده از گوشی محبوب و معروف H9 و H10 3M امریکا است که برای صنایع نجاری ، تراشکاری و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول دارای ابعاد 5*18*20 است و وزن آن حدود 0.7 کیلوگرم است . این گوشی قابلیت نصب روی کلاه را نیز دارد و توانایی مهار و حذف 60 دی سی بل صدا را دارد.