محافظ های شنوایی
  • محافظ های شنوایی

BLUE EAGEL-NP503

هود سند بلاست از جنس PVC مقاوم و منعطف ، دارای ویزور پلی کربنات گسترده و مقاوم که قابل تعویض می باشد. وجود یک رگلاتور جهت اتصال به سیستم های هوارسان جهت تامین جریان هوای صافطی کلیه فعالیت های سند بلاست.

SPASCIANI-ACS952

سرپوش شن پاشی (سند بلاست) مناسب برای تامین مداوم هوای تنفسی مورد نیاز اپراتورها در عملیات شن پاشی و یا فعالیت های مشابه استفاده می گردد. از طریق استفاده از این سیستم که مجهز به کلاه. خود سبک از جنس ABS بوده و با پوشش کامل بخش فوقانی بدن که از جنس PVC منعطف بوده می باشد. می توان برای حفاظت شاغل در مواجه با ترکش های فرسایشی ذرات شن و یا ساچمه های فولادی و غیره محافظت نمود.

سرپوش چرمی جوشکاری

طراحی به صورت مقنعه با پوشش کامل ، تولید شده از جنس چرم طبیعی (اشبالت گاوی) دارای مقاومت حرارتی بالا که حتی در مواجه با شعله مستقیم و یا پاشش مواد مذاب مقاومت خوبی در مدت زمان اندک از خود نشان می دهد. سرتاسر مقنعه گان دوزی شده می باشد. محصول فوق از زیر گلو به صورت چسبی و در برخی موارد دکمه ای بسته می شود. لازم به ذکر است این محصول با ابعاد سفارشی هم تولید می گردد.

سرپوش ضد حریق

سرپوش هایی از جنس نومکس و کولار که مقاومت حرارتی بالایی دارند و مناسب برای استفاده در زیر کلاه های آتش نشانی ، سرپوش های آلومنیومی و حتی استفاده مستقیم در محیط هایی با حرارت بالا.

سرپوش کتان جوشکاری

طراحی به صورت مقنعه با پوشش کامل ، تولید شده از جنس کتان با درصد خلوص پنبه ی بالا که مقاومت حرارتی خوبی از خود نشان داده و کند سوز می باشد. در ناحیه کلاه دارای آستر نخی بوده و همچنین به وسیله ی کش دوخته شده در لبه قسمت فوقانی ، مقنعه دور صورت کاربر گتر می گردد. پوشش کامل سر و گردن و نواحی بالایی از سر شانه که از برخورد ذرات متساعد شده از جوشکاری و برشکاری جلوگیری می کند. کلاه فوق از زیر گلو به صورت دکمه ای بسته می شود. لازم به ذکر است این محصول با متریال سفارشی هم تولید می گردد.

CANASAFE-BULLET CLEAR

طلق های شفاف محافظ صورت از جنس  پلی کربنات ضد خش و ضد بخار با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV به گونه ای طراحی شده اند که با وجود انحنایی که دارند دارای قدرت تفکیک کروی ، آستیگمات و شکست نور استاندارد می باشد و درصد خطای دیداری کاربر را به صفر می رساند. دارای مقاومت بالای ضربه پذیری و مقاومت در برابر مواد شیمیایی.

CANASAFE-BULLET GOLD IRS

طلق های محافظ صورت طلایی با بستری سبز رنگ که با خاصیت سطح آینه ای خود باعث دفع حرارت تابشی شده و با خاصیت های مقاومت در برابر پرتوهای مادون قرمز(Ir5) و مقاومت در برابر پرتوهای UV طیف گسترده ای از ایمنی در برابر تشعشعات را برای کاربر ایجاد می کند. همچنین به دلیل متریال مصرفی در تولید این شیلدها که از جنس  پلی کربنات ضد خش و ضد بخار و با خواص مکانیکی بالا می باشد مقاومت بالایی جهت ضربه پذیری و پاشش مواد شیمیایی به این محصول بخشیده است.

CANASAFE-BULLET GRAY

طلق های محافظ صورت دودی مناسب برای فعالیت در محیط باز و در برابر پرتو خورشید که با شکست نسبی نور از خستگی زودرس چشم جلوگیری می کند و همچنین با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV سطح ایمنی کاملی را برای کاربر فراهم می کند. این طلق ها از جنس پلی کربنات ضد خش و ضد بخار بوده و دارای مقاومت بالای ضربه پذیری و مقاومت در برابر مواد شیمیایی می باشند.

CANASAFE-BULLET IR5

طلق های محافظ صورت سبز رنگ با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای مادون قرمز (IR5) از جنس پلی کربنات ضد خش و ضد بخار با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV به گونه ای طراحی شده اند که با وجود انحنایی که دارند دارای قدرت تفکیک کروی ، آستیگمات و شکست نور استاندارد می باشد و درصد خطای دیداری کاربر را به صفر می رساند. دارای مقاومت بالای ضربه پذیری و مقاومت در برابر مواد شیمیایی.

CANASAFE-I-SHADOW

ابزاری جدید و راحت برای افرادی که می خواهند همزمان به کلاه ایمنی از شیلدهای محافظ صورت استفاده کنند و در عین حال زیبایی و سبکی کلاه ایمنی حفظ گردد. این ابزار با پایه های جانبی خود وارد چاک های کناره کلاه ایمنی شده و در آنجا ثابت می گردد و پس از نصب شیلد بر روی آن ، به صورت لولایی بر روی کلاه بالا و پایین می رود.

CANASAFE-ONGARD

هدگیر یا نیم کلاه نگه دارنده شیلدهای محافظ صورت از جنس ABS که مقاومت و ایمنی بالایی را در برابر صدمات مکانیکی و حرارتی دارا می باشد. دارای عرق گیر پیشانی و سیستم تنظیم ریگلاژی ،  قابلیت نصب و تعویض سریع انواع شیلدهای CANASAFE.

BLUE EAGLE-FC48

طلق محافظ صورت شفاف با ضخامت 1.0mm از جنس پلی کربنات به ابعاد 39cm-20cm دارای بالاترین قدرت تفکیک کروی ، تفکیک آستیگمات و انتشار نور می باشد. دارای تقویت کننده های آلومنیومی در لیه شیلدها که مقاومت شیلدها رو بالا برده و فرم گیری مناسبی به شیلد داده است. دارای مقاومت ضربه پذیری پرتاب قطعه فلزی با سرعت 120 متر بر ثانیه که توأم با توان حرارتی پاشش مواد تا 900 درجه حرارت ، این محصول را به انتخابی مناسب برای کاربران تبدیل کرده است. لازم به ذکر می باشد در مدل Fc68 کلیه مشخصات فنی فوق حفظ شده و فقط ابعاد به 30cm-25cm ارتقاع یافته است.

BLUE EAGLE-FC48 G3

طلق محافظ صورت به رنگ سبز روشن دارای خاصیت فیلتر اشعه ماورای بنفش با نمره 3 ، ضخامت 1.0mm از جنس پلی کربنات به ابعاد 39cm-20cm دارای بالاترین قدرت تفکیک کروی ، تفکیک آستیگمات و انتشار نور می باشد. دارای تقویت کننده های آلومنیومی در لیه شیلدها که مقاومت شیلدها رو بالا برده و فرم گیری مناسبی به شیلد داده است. دارای مقاومت ضربه پذیری پرتاب قطعه فلزی با سرعت 120 متر بر ثانیه که توأم با توان حرارتی پاشش مواد تا 900 درجه حرارت ، این محصول را به انتخابی مناسب برای کاربران تبدیل کرده است. لازم به ذکر میباشد در مدل G3 FC68 کلیه مشخصات فنی فوق حفظ شده و فقط ابعاد به 30cm-25cm ارتقاع یافته است.

BLUE EAGLE-FC48 G5

طلق محافظ صورت به رنگ سبز تیره دارای خاصیت فیلتر اشعه ماورای بنفش با نمره 5 ، ضخامت 1.0mm از جنس پلی کربنات به ابعاد 39cm-20cm دارای بالاترین قدرت تفکیک کروی ، تفکیک آستیگمات و انتشار نور می باشد. دارای تقویت کننده های آلومنیومی در لبه شیلدها که مقاومت شیلدها رو بالا برده و فرم گیری مناسبی به شیلد داده است. دارای مقاومت ضربه پذیری پرتاب قطعه فلزی با سرعت 120 متر بر ثانیه که توأم با توان حرارتی پاشش مواد تا 900 درجه حرارت ، این محصول را به انتخابی مناسب برای کاربران تبدیل کرده است. لازم به ذکر میباشد در مدل G5 FC68 کلیه مشخصات فنی فوق حفظ شده و فقط ابعاد به 30cm-25cm ارتقاع یافته است.

BLUE EAGLE-FC49

تور محافظ صورت ، از جنس استیل ضد زنگ به رنگ مشکی. دارای بالاترین مقاومت مکانیکی و مقاوم در برابر شعله می باشد. دارای تقویت کننده های آلومنیومی در لبه ها که مقاومت آن رو بالا برده و فرم گیری مناسبی به قطعه داده است. دارای مقاومت ضربه پذیری پرتاب قطعه فلزی با سرعت 45 متر بر ثانیه که توأم با توان حرارتی فوق العاده بالا این محصول را به انتخابی مناسب برای کاربران تبدیل کرده است. تست شده به وسیله میله فلزی با حرارت 650 درجه به مدت پنج ثانیه.

BLUE EAGLE-BROWGUARD

هدگیر یا نیم کلاه نگه دارنده شیلدهای محافظ صورت از جنس ABS کاملا مقاوم و ایمنی در برابر صدمات مکانیکی با طول عمر بالا دارای عرق گیر پیشانی و سیستم تنظیم TUIZLOC ، قابلیت نصب و تعویض سریع انواع شیلدهای سری FC با چهار قفل نگهدارنده شیلد.

3M-H8A HEADGEAR

هدگیر یا نیم کلاه نگه دارنده شیلدهای محافظ صورت از جنس ترموپلاستیک که مقاومت و ایمنی بالایی را در برابر صدمات مکانیکی و حرارتی دارا می باشد. دارای عرق گیر پیشانی و سیستم ریگلاژی ، قابلیت نصب و تعویض سریع انواع شیلدهای 3M & AO.

3M-WP96CAL

طلق های محافظ صورت جیوه با خاصیت سطح آینه ای خود باعث دفع 80 درصد حرارت تابشی می شود. این شیلد دارای خواص جذب اشعه مادون قرمز (IR5) و همچنین پرتوهای UV را دارا می باشد. نکته بارز در تولید این محصول مقاومت بالای حرارتی و ضربه پذیری آن می باشد.

ماسک جوشکاری دستی

امکان پوشش کامل صورت و برخی نواحی گردن در مقابل تشعشعات جوشکاری ، تولید شده از جنس پلی اتیلن با چگالی بالا. با قابلیت تعویض لنز آسان و خیلی سریع.

ماسک جوشکاری فیبری دستی

امکان پوشش کامل صورت و برخی نواحی گردن در مقابل تشعشعات جوشکاری ، تولید شده از جنس PVC نشکن که در برابر صدمات مکانیکی و حرارتی مقاومت بالایی دارد. با قابلیت تعویض لنز آسان و خیلی سریع.

ماسک جوشکاری کلاهی

امکان پوشش کامل سر ، صورت و برخی نواحی گردن در مقابل تشعشعات جوشکاری ، تولید شده از جنس ABS که در برابر صدمات مکانیکی مقاومت بالایی دارد. دارای سیستم نظیم TWIZLOCK که با تغییر سایز برای کلیه کاربران مناسب می باشد. دارای شیشه های دو جداره لولایی که به کاربر این امکان را می دهد بدون برداشت ماسک کلاهی از روی سری و فقط با جابه جایی جداره دوم سطح کار را ببیند. در طراحی این کلاه ماسک با اینکه شیشه ها دو جداره می باشند این قابلیت به کاربر داده شده که بدنه ماسک هم به صورت دو محور چرخان بالا برود.

S.M.S-PERSIAN

ماسک جوشکاری اتومات کلاهی با امکان پوشش کامل سر ، صورت و برخی نواحی گردن در مقابل تشعشعات جوشکاری ، تولید شده از جنس PVC نسوز که در برابر صدمات مکانیکی مقاومت بالایی دارد. قابلیت تنظیم زمان تاخیر روشنایی توسط یک ولوم و تنظیم درجه تیرگی. دارای سیستم نظیم TWIZLOCK که با تغییر سایز برای کلیه کاربران مناسب می باشد. مجهز به سنسور قوی با طول عمر 24 ماهه و مناسب برای جوشکاری های برق ، آرگون و Co2.

ماسک جوشکاری اتوماتیک PHOTON

ماسک جوشکاری اتوماتیک PHOTON  یکی از محصولات محافظ صورت است که برای جوشکاری های آرگون و CO2 از این محصول استفاده می کنند . این محصول به خاطر محافظت از صورت و چشمان کاربر تولید شده است .

کار این محصول جلوگیری پاشش ، جرقه و تشعشات جوش به سمت صورت و چشمان کاربر است و بعد از اتمام کار رنگ شیشه ماسک به حالت اول باز می گردد و به سرعت به رنگ اول و حالت عادی باز می گردد . نور فیلتر این ماسک بین نور 9 تا 16 قابل تنظیم می باشد .

ماسک جوشکاری اتومات SMS

ماسک جوشکاری اتومات SMS یکی از محصولات با کیفیت صنعت جوشکاری ارگون و CO2 است که برای جلوگیری صدمات کاربر جوشکار تهیه و تولید شده است . این محصول دارای نور اتوماتیک است یعنی هرگاه نور بیش از اندازه استاندارد تولید شود ماسک فعال می گردد و نور محیط را دودی می کند و بعد از اتمام کار به حالت اولیه باز می گردد .این محصول ساخته شده از جنس PVC نسوز است و در اثر صدمات مقاومت بالایی دارد.

ماسک جوشکاری اتومات SMS

ماسک جوشکاری اتومات SMS یکی از محصولات با کیفیت صنعت جوشکاری ارگون و CO2 است که برای جلوگیری صدمات کاربر جوشکار تهیه و تولید شده است . این محصول دارای نور اتوماتیک است یعنی هرگاه نور بیش از اندازه استاندارد تولید شود ماسک فعال می گردد و نور محیط را دودی می کند و بعد از اتمام کار به حالت اولیه باز می گردد . این محصول ساخته شده از جنس PVC نسوز است و در اثر صدمات مقاومت بالایی دارد.

شیلد HEAD SHIELD

شیلد HEAD SHIELD یکی از محصولات با کیفیت کلاهی محافظت از صورت است که که دارای طلق شفاف است . این محصول دارای وزن بسیار سبک و طراحی منحصر به فردی می باشد و دارای دکمه ریگلاژی و قابل تنظیم است . این محصول دارای طلق های دودی ، شفاف و طلایی می باشد .

شیلد ماتریکس

یکی از محصولات مهم برای محافظت شیلد است از هرگونه ضربه به سمت چشم و صورت جلوگیری می کند . این محصول برای صنایع های مختلف ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد .این شیلد یا محافظ دارای دکمه ریگلاژ است و قابل تنظیم می باشد . این محصولات در برابر اشعه UV تا 99% از چشمان شما محافظت می کند و دارای سه طلق در رنگ های شفاف ، دودی و طلایی است که به صورت جداگانه فروخته می گردد .

شیلد BLUEEAGEL

چشم ها و صورت از منطقه هایی است که در بعضی کارهای صنعتی بسیار در خطر است و باید از این اعضای با ارزش به خوبی حفاظت نمود . ما برای حفاظت چشمان و صورت شما شیلد BLUEEAGEL را معرفی می کنیم .

این شیلد محافط صورت و چشمان شما خواهد بود و از هرگونه ضربه و ارتعاش جلوگیری می کند . جنس این شیلد از جنس پلی کربنات است و به میزان 10 برابر از جنس پلاستیک مقاوم تر است و دارای بالاترین قدرت تفکیک کروی و استیگمات است .

این محصول دارای طلق هایی به رنگ های سبز روشن ، ماورای بنفش با نمره 3 ، 5 و مشکی می باشد . طلق های سبز و ماورای بنفش به مدت 5 ثانیه تا دمای 900 درجه سالم می مانند و مشکی تا دمای 650 درجه سالم باقی می ماند .

شیلد SALISBURY مدل ARC FLASH FACE SHIELD

یکی از راه های سالم ماندن در کارهای صنعتی رعایت ریز به ریز نکات ایمنی است که رعایت این نکات شامل داشتن یک سری لوازم است که یکی از این لوازم شیلد SALISBURY  مدل ARC FLASH FACE SHIELD که از صورت شما در برابر اشعه های UV ، آلودگی و مه گرفتگی محافظت می کند .

از این شیلد برای کاربرهایی تولید شده که برق های صنعتی را بازدید یا تعمیر می کنند و توانایی جذب 99.9 درصد  اشعه رادیویی مضر را دارد . این محصول دارای منطقه دید 7.5 اینچ در 20 اینچ و از سری محصولات AS1000 می باشد .

شیلد SALISBURY مدل ARC FLASH & FACE PROTECTION

یکی از راه های سالم ماندن در کارهای صنعتی رعایت ریز به ریز نکات ایمنی است که رعایت این نکات شامل داشتن یک سری لوازم است که یکی از این لوازم شیلد SALISBURY  مدل شیلد SALISBURY  مدل ARC FLASH & FACE PROTECTION که از صورت شما در برابر اشعه های UV ، آلودگی و مه گرفتگی محافظت می کند .

از این شیلد برای کاربرهایی تولید شده که برق های صنعتی را بازدید یا تعمیر می کنند و توانایی جذب 99.9 درصد  اشعه رادیویی مضر را دارد . این محصول دارای منطقه دید 7.5 اینچ در 20 اینچ و از سری محصولات AS1000 می باشد .

ست کامل SALISBURY مدل ARC FLASH KIT 8100-KCAL

یکی از ست های پرطرفدار که برای صنعتگران الکتریک یا برق صنعتی ( ARC ) مورد استفاده قرار می گیرد ست کامل SALISBURY  مدل ARC FLASH KIT 8100-KCAL است . این محصول دارای یک شلوار دوبنده ، سرپوش حرفه ای کار ، کلاه سخت و مقاوم ، عینک ایمنی و کیف SK می باشد .

کلاه ماسک اتوماتیک AMERICAN EAGLE

کلاه ماسک اتوماتیک AMERICAN EAGLE یکی از محصولات محافظت صورت است که از چشمان شما و صورت شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند .در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .

این محصول دارای شیشه 98*53 میلیمتر است و قابلیت تنظیم میزان تاریکی نور از 5 تا 13 را برخوردار می باشد . با این محصول شما می توانید زمان تاخیر و حساسیت نور را نیز از 0.8 تا 0.15 به راحتی تنظیم نمایید . این ماسک دارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و باتری های آن قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد .

کلاه ماسک اتوماتیک ANGRY SPIRIT

کلاه ماسک اتوماتیک ANGRY SPIRIT یکی از محصولات محافظت صورت است که از چشمان شما و صورت شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند .در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .

این محصول دارای شیشه 103*62.5 میلیمتر است و قابلیت تنظیم میزان تاریکی نور از 4 تا 13 را برخوردار می باشد . زمان پاسخ یا روشن به تاریک آن 1000/1 و بازگشت نور آن از 0.8 تا 0.15 می باشد و همچنین دارای سوییچ تنظیم سایه DIN9.13 و DIN5.8 داخلی و متغییر می باشد . این ماسک دارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و باتری های آن قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد .

کلاه ماسک اتوماتیک BEHJOOSH ADF615S

کلاه ماسک اتوماتیک BEHJOOSH ADF615S یکی از محصولات محافظت صورت است که از چشمان شما و صورت شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند و کارکرد آن بسیار راحت می باشد.در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .

این محصول دارای شیشه 96*40 میلیمتر است و قابلیت تنظیم میزان تاریکی نور از 9 تا 13 را برخوردار می باشد . زمان پاسخ یا روشن به تاریک آن 125000/1 ثانیه و بازگشت نور می باشد و همچنین دارای ولوم کنترل تیری خارج از دستگاه می باشد . این ماسک دارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و باتری های آن قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد .

کلاه ماسک اتوماتیک BEHJOOSH AS 2000F

کلاه ماسک اتوماتیک BEHJOOSH AS 2000F یکی از محصولات محافظت صورت شرکت بهجوش است که از چشمان شما و صورت شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند و کارکرد آن بسیار راحت می باشد.در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .

این محصول قابلیت تنظیم میزان تاریکی نور از 9 تا 13 را برخوردار می باشد . این کلاه ماسک  دارای ولوم تنظیم و تاخیر درجه تاریکی می باشد .  جنس بدنه این محصول بسیار سبک است و از مواد اولیه مقاوم تهیه و تولید شده است .این ماسک دارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و باتری های آن قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد .

کلاه ماسک اتوماتیک E684

کلاه ماسک اتوماتیک E684 یکی از محصولات محافظت صورت کشور سوئیس است که از چشمان شما و صورت شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند و کارکرد آن بسیار راحت می باشد.در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .

این محصول قابلیت تنظیم خودکار سطح سایه را دارد و میزان تاریکی نور آن از 4.5 تا 13 می باشد و دارای کیفیت فوق العاده HD با رنگ واقعی است .این ماسک دارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و باتری های آن قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد

کلاه ماسک اتوماتیک E684+E3000

کلاه ماسک اتوماتیک E684+E3000 یکی از محصولات محافظت صورت و تنفسی کشور سوئیس است که از چشمان ، صورت و ریه های شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند و کارکرد آن بسیار راحت می باشد.در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .

این محصول دارای تنظیم خودکار سطح سایه است  و میزان تاریکی نور آن از 4.5 تا 13 می باشد . کیفیت HD با دید رنگ های اطراف محیط یکی اصلی ترین مزایای این ماسک است و همچنین قابل گسترش با سیستم حفظت تنفسی ( PAPR) است که شما را از کلیه دودها ، اسپری ها و گرد و غبار محافظت می کند .این ماسک دارای سیستم کنترل جریان هوای اتوماتیک یکپارچه است ودارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و باتری های آن قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد.

کلاه ماسک اتوماتیک LION KING 2

کلاه ماسک اتوماتیک LION KING 2 یکی از محصولات محافظت صورت شرکت ترافیمت ایتالیا است که از چشمان شما و صورت شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند و کارکرد آن بسیار راحت می باشد.در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .

این محصول دارای دو سنسور برای تیره شدن محیط دارد و دارای سیستم کنترل کننده خارجی برای تنظیم فیلتر است .این ماسک دارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و باتری های آن قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد .

کلاه ماسک اتوماتیک NEO P 550

کلاه ماسک اتوماتیک NEO P 550  یکی از محصولات محافظت صورت کشور سوئیس است که از چشمان شما و صورت شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند و کارکرد آن بسیار راحت می باشد.در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .

این محصول قابلیت تنظیم خودکار سطح سایه را دارد و میزان تاریکی نور آن از 9 تا 13 می باشد و دارای کیفیت فوق العاده HD با رنگ واقعی است .   این ماسک دارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و باتری های آن قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد و تا 3000 ساعت کار انرژی دارد .

کلاه ماسک اتوماتیک P850

کلاه ماسک اتوماتیک P850 یکی از محصولات محافظت صورت شرکت ترافیمت ایتالیا است که از چشمان شما و صورت شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند و کارکرد آن بسیار راحت می باشد.

در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .

این محصول دارای دو سنسور برای تیره شدن محیط دارد و دارای سیستم کنترل کننده خارجی برای تنظیم فیلتر است .این ماسک دارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و باتری های آن قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد .

کلاه ماسک اتوماتیک P950 TURBO

کلاه ماسک اتوماتیک P950 TURBO یکی از محصولات محافظت صورت شرکت ترافیمت ایتالیا است که از چشمان شما و صورت شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند و کارکرد آن بسیار راحت می باشد.در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .

این محصول دارای چهار سنسور برای تیره شدن محیط دارد و دارای سیستم کنترل کننده خارجی برای تنظیم فیلتر است .این ماسک دارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و باتری های آن قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد .

کلاه ماسک اتوماتیک PANORAMA MAX

کلاه ماسک اتوماتیک PANORAMA MAX یکی از محصولات محافظت صورت کشور سوئیس است که از چشمان شما و صورت شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند و کارکرد آن بسیار راحت می باشد.

در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .این محصول نسبت به کلاه ماسک های دیگر میدان دید بیشتری دارد و رنگ واقعی و صحیحی را از محیط اطراف برای شما به ارمغان می آورد .این ماسک دارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و دارای باتری لتیوم پلیمر است  و قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد .

کلاه ماسک اتوماتیک PANTERA

کلاه ماسک اتوماتیک PANTERA  یکی از محصولات محافظت صورت شرکت ترافیمت ایتالیا است که از چشمان شما و صورت شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند و کارکرد آن بسیار راحت می باشد.در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .

این محصول دارای 4 سنسور برای تیره شدن محیط دارد و دارای تنظیم دیجیتال دقیق است و میدان دید وسیعی دارد.این ماسک دارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و باتری های آن قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد .

کلاه ماسک اتوماتیک PANTERA AIR SYSTEM

کلاه ماسک اتوماتیک PANTERA AIR SYSTEM یکی از محصولات محافظت صورت و تنفسی شرکت ترافیمت ایتالیا است که از چشمان ، صورت و ریه های شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند و کارکرد آن بسیار راحت می باشد.

در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .این محصول دارای تنظیم خودکار سطح سایه است  و میزان تاریکی نور آن از 4.5 تا 13 می باشد . کیفیت HD با دید رنگ های اطراف محیط یکی اصلی ترین مزایای این ماسک است و همچنین قابل گسترش با سیستم حفظت تنفسی ( PAPR) است که شما را از کلیه دودها ، اسپری ها و گرد و غبار محافظت می کند .

این ماسک دارای سیستم کنترل جریان هوای اتوماتیک یکپارچه است و از آن امروزه در محیط های داخلی مخازن و محیط های بیرونی استفاده می گردد .و همچنین این ماسک دارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و باتری های آن قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد.

کلاه ماسک اتوماتیک PARWELD XR935H

کلاه ماسک اتوماتیک PARWELD XR935H یکی از محصولات محافظت صورت کشور انگلیس است که از چشمان شما و صورت شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند و کارکرد آن بسیار راحت می باشد.در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .

این محصول قابلیت تنظیم میزان تاریکی نور از 9 تا 13 را برخوردار می باشد . زمان پاسخ یا روشن به تاریک آن 130000/1 ثانیه و بازگشت نور می باشد و همچنین دارای ولوم کنترل تیری خارج از دستگاه می باشد . این ماسک دارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و باتری های آن قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد .

کلاه ماسک اتوماتیک PARWELD XR936H

کلاه ماسک اتوماتیک PARWELD XR936H یکی از محصولات محافظت صورت است که از چشمان شما و صورت شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند و کارکرد آن بسیار راحت می باشد.در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .

این محصول قابلیت تنظیم میزان تاریکی نور از 5 تا 13 را برخوردار می باشد . زمان پاسخ یا روشن به تاریک آن 130000/1 ثانیه و بازگشت نور می باشد و همچنین دارای ولوم کنترل تیری خارج از دستگاه می باشد . این ماسک دارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و باتری های آن قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد .

کلاه ماسک اتوماتیک TECMEN ADF615J

کلاه ماسک اتوماتیک TECMEN ADF615J یکی از محصولات محافظت صورت است که از چشمان شما و صورت شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند و کارکرد آن بسیار راحت می باشد.در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .

این محصول دارای شیشه 103*62.5 میلیمتر است و قابلیت تنظیم میزان تاریکی نور از 9 تا 13 را برخوردار می باشد . زمان پاسخ یا روشن به تاریک آن 16000/1 ثانیه و بازگشت نور می باشد و همچنین دارای ولوم کنترل تیری خارج از دستگاه می باشد . این ماسک دارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و باتری های آن قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد .

کلاه ماسک اتوماتیک VEGA VIEW+E3000

کلاه ماسک اتوماتیک VEGA VIEW+E3000 یکی از محصولات محافظت صورت و تنفسی کشور سوئیس است که از چشمان ، صورت و ریه های شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند و کارکرد آن بسیار راحت می باشد.این ماسک بالاترین کلاس ایمنی (TH3) را دارد.در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .این محصول دارای تنظیم خودکار سطح سایه است  و میزان تاریکی نور آن از 8 تا 12 می باشد .

دارای سطح سایه 2.5 در حالت غیر فعال و همچنین قابل گسترش با سیستم حفظت تنفسی ( PAPR) است که شما را از کلیه دودها ، اسپری ها و گرد و غبار محافظت می کند .این ماسک دارای سیستم کنترل جریان هوای اتوماتیک یکپارچه است ودارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و باتری های آن قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد.

کلاه ماسک اتوماتیک WELD CAP SERIES

کلاه ماسک اتوماتیک WELD CAP SERIES یکی از محصولات محافظت صورت کشور سوئیس است که از چشمان شما و صورت شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند و کارکرد آن بسیار راحت می باشد.

در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .این محصول کلاهی راحت برای جوشکاری است و نور سایه آن در سه سطح مختلف تنظیم می شود  و میزان تاریکی نور آن از 9 تا 12 می باشد .این ماسک دارای تست وضعیت و نمایش کم بودن باتری است و باتری های آن قابل تعویض و با نور خورشید نیز شارژ می گردد

کلاه ماسک اتوماتیک مدل ADF206S

کلاه ماسک اتوماتیک مدل ADF206S یکی از محصولات محافظت صورت است که از چشمان شما و صورت شما در زمان جوشکاری میگ و تیگ مراقبت می کند .

در زمان جوشکاری میگ یا تیگ نور و اشعه حاصل از قوس به قدری زیاد است که نگاه کردن به آن می تواند چشمان شما را با آسیب جدی رو به رو کند .

شیلد محافظ صورت بلند اخوان

از محصولات محافظ صورت می توان به شیلد محافظ صورت بلند اخوان اشاره نمود که از جنس پلی کربنات ضد ضربه ساخته شده است . این محصول ضد خش می باشد و از مواد اولیه با کیفیت تهیه و تولید شده است .

این محصول را با نام شیلد بلند نیز می شناسند و امروزه یکی از رقیب های جدی محصولات خارجی است . از این شیلد برای کلیه کارهای که نیاز نیاز به مراقبت صورت از حرارت، ضربه و پاشش ذرات وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد . کاربرد دیگر این محصول که امروزه زیاد از آن استفاده می شود جهت جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا است که بیشتر مردم از آن استفاده می کنند .

شیلد محافظ صورت کوتاه اخوان

از محصولات محافظ صورت می توان به شیلد محافظ صورت کوتاه اخوان اشاره نمود که از جنس پلی کربنات ضد ضربه ساخته شده است . این محصول ضد خش می باشد و از مواد اولیه با کیفیت تهیه و تولید شده است .

این محصول را با نام شیلد کوتاه نیز می شناسند و امروزه یکی از رقیب های جدی محصولات خارجی است . از این شیلد برای کلیه کارهای که نیاز نیاز به مراقبت صورت از حرارت، ضربه و پاشش ذرات وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد . کاربرد دیگر این محصول که امروزه زیاد از آن استفاده می شود جهت جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا است که بیشتر مردم از آن استفاده می کنند .

ماسک دستی مدل اطلس اخوان

یکی از محصولات با کیفیت ماسک دستی مدل اطلس اخوان است که برای جوشکاری برق مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول ساخته شده از جنس پلاستیک نشکن با مقاومت بالا مورد استفاده قرار می گیرد .

این ماسک بسیار سبک می باشد و کار با آن کاربر را خسته نمی کند و همچنین شکل ظاهری زیبایی نیز دارد .

ماسک دستی فیبری مدل کاور اخوان

ماسک دستی فیبری مدل کاور اخوان یکی دیگر از محصولات ایمنی رایج در بازار است که برای صنایع جوشکاری برق مورد استفاده قرار می گیرد . این ماسک دستی است و از جنس فیبر ساخته شده است و از چشمان و صورت کاربر در حسن کار محافظت می کند .

عات استفاده از این ماسک به خاطر محافظت کاربر از تشعشعات مرئی و ماورای بنفش، جرقه و فلزات مذاب در هنگام جوشکاری است . رنگ این محصول قرمز است و اندازه آن 30 سانتی متر است .

ماسک کلاهی مدل سهند اخوان

یکی از محصولات با کیفیت ایمنی ماسک کلاهی مدل سهند اخوان است که برای صنایع جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول به راحتی روی سر قرار می گیرد و کاربر از خطرات ناشی تشعشعات مرئی و ماورای بنفش، جرقه و فلزات مذاب ایمن نگه می دارد .

این کلاه که متحرک بوده میتواند در تیرگی های مختلف استفاده شود و همچنین دارای عرقگیر پیشانی پلی اورتان بوده و مکانیزم تنظیم اندازه پشت سر آن از نوع پیچی می باشد.

شیلد سنگ کاری تک پلاست

شیلد سنگ کاری تک پلاست یکی از محصولات ایمنی ساخت ایران است که از قیمت و کیفیت بسیار خوبی برخوردار است . این محصول همانطور که گفتیم به شیلد محافظ یا شیلد سنگ زنی معروف است و از جنس پلی کربنات ساخته شده است .

جنس این  شیلد بسیار مستحکم بوده و شما را در برابر ضربات و آسیب های احتمالی به صورت یا چشم محافظت می کند . از این محصول امروزه برای جلوگیری از بیماری کرونا نیز استفاده می گردد . 

شیلد جوشکاری تک پلاست

شیلد جوشکاری تک پلاست یکی از محصولات ایمنی ساخت ایران است که از قیمت و کیفیت بسیار خوبی برخوردار است . این محصول همانطور که گفتیم به شیلد محافظ یا شیلد جوشکاری معروف است و از جنس پلی کربنات ساخته شده است .

جنس این  شیلد بسیار مستحکم بوده و شما را در برابر ضربات ، برق و نور زیاد جوش و آسیب های احتمالی به صورت یا چشم محافظت می کند .

شیشه ماسک تک پلاست

یکی از محصولات مصرفی هرکارگاه یا کارخانه ای که از سیستم جوشکاری استفاده می کنند شیشه ماسک تک پلاست است . این شیشه ها بر اثر استفاده دچار سوختگی و سختی دید می شوند که بعد مدتی استفاده آن ها را باید تعویض کرد .

این محصول دارای ابعاد 100*50 است و دارای رنگ دودی است و درجه بندی سیاهی آن 6 ، 7 ، 8 ، 9 ، 10 و 11 را می باشد .

ماسک دستی تک پلاست

یکی از محصولات مصرفی و مورد نیاز هر محیط جوشکاری بی شک ماسک دستی تک پلاست است که از قیمت و کیفیت خوبی برخوردار می باشد .

این ماسک ها جهت جلوگیری از برق زدن چشم و پرتاب پیلیسه های جوش به چشمان فرد جوشکار مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول ساخته شده از جنس PVC  است و اندازه آن حدودا 32 سانتی متر است که در نوع خود استاندارد می باشد .

ماسک کلاهی تک پلاست

یکی از محصولات مصرفی و مورد نیاز هر محیط جوشکاری بی شک ماسک کلاهی تک پلاست است که از قیمت و کیفیت خوبی برخوردار می باشد .

این ماسک ها جهت جلوگیری از برق زدن چشم و پرتاب پیلیسه های جوش به چشمان فرد جوشکار مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول ساخته شده از جنس PVC  است و دارای هد بند ضد عرق و راحتی است که کاربر به هیچ عنوان اذیت نمی کند .

از این کلاه امروزه در صنایع فولادی ، ساختمانی و عمرانی و کلیه فضاهایی که نیاز به جوشکاری دارند مورد استفاده قرار می گیرد .

مقنعه جوشکاری چرمی

مقنعه جوشکاری چرمی یکی از محصولات با کیفیت ایمن جوشیار است که برای شغل های تراشکاری و جوشکاری مناسب می باشد . این محصول از جنس چرم می باشد و کاملا ضد حریق است .

این محصول برای حفاظت و پوشاندن کامل سر و گردن می باشد . این مقنعه دارای سه دکمه می باشد که با کمک آن سر را با مقنعه فیت می کند . این مقنعه را می توان در زیر ماسک ، کلاه ماسک و یا عینک های برشکاری استفاده کرد .

مقنعه جوشکاری کتان

مقنعه جوشکاری کتان یکی از محصولات با کیفیت ایمن جوشیار است که برای شغل های تراشکاری و جوشکاری مناسب می باشد . این محصول از جنس کتان می باشد .

این محصول برای حفاظت و پوشاندن کامل سر و گردن می باشد . این مقنعه دارای سه دکمه می باشد که با کمک آن سر را با مقنعه فیت می کند . این مقنعه را می توان در زیر ماسک ، کلاه ماسک و یا عینک های برشکاری استفاده کرد .